d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Megérdemel Egy Külön Topikot
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 23 2014 11:00am
album a brazil helyzetről és miért ne menjünk a világkupára

http://imgur.com/a/8pAeh#0
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 23 2014 11:04am
van rá topic
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 23 2014 11:57am
Quote (RRC @ 23 Mar 2014 18:00)
album a brazil helyzetről és miért ne menjünk a világkupára

http://imgur.com/a/8pAeh


t4i amugy se akartam menni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 23 2014 12:18pm


Bírod a Diablo 3-at?










Akkor gyere el a budapesti launch partyra és szerezd be az elsők között az új kiegészítőt!
.
Tomorrow at 8:00pm



Join
·
9 people are going.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 23 2014 12:52pm
xd
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 23 2014 01:03pm
mert amúgy mennék

amúgy az olimpia is ott lesz

This post was edited by zsansaccount on Mar 23 2014 01:05pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 23 2014 01:11pm
Quote (RRC @ 23 Mar 2014 18:00)
album a brazil helyzetről és miért ne menjünk a világkupára

http://imgur.com/a/8pAeh


ennek a pontos megnevezése világbajnokság

de amugy mind1
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 23 2014 01:13pm
Quote (Inakwo @ 23 Mar 2014 21:11)
ennek a pontos megnevezése világbajnokság

de amugy mind1


mind1

de amugy mind1

amugy mind1

világbajnokság

mind1



This post was edited by RRC on Mar 23 2014 01:13pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 11:22pm
:D
Go Back To Magyar Topic List
Add Reply New Topic New Poll