d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reggelt
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2014 02:25am
A gsl mindjart kezdodik twitchen, vki nem tudna felvenni streamen, vagy akarhogy?

Nem lehet visszanezni, es kibaszott epic meccsek lesznek, en meg meloban vagyok :(
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 21 2014 02:30am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 21 2014 02:31am
>Nem lehet visszanezni

itt az ideje egy új esportot keresni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2014 02:34am
faszom alig aludtam éjszaka
rámnyitott a fürdőben a szomszéd csaj meztelenül
reggel 8ra mennem kellett edzeni
majdnem behánytam lábazás közben
most meg mehetek órára
kurva jó napnak nézek eléb
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2014 02:37am
Quote (Rawen @ Mar 21 2014 09:31am)
>Nem lehet visszanezni

itt az ideje egy új esportot keresni


minden bo5-bol az elso meccset tudod ingyen visszanezni, tobbiert fizetned kell, ilyen ez a GSL :/

igazabol vmi nevetseges osszeg egy teljes evre, szoval kov seasonre sztem elofizetek

Quote (fahrii @ Mar 21 2014 09:34am)
faszom alig aludtam éjszaka
rámnyitott a fürdőben a szomszéd csaj meztelenül
reggel 8ra mennem kellett edzeni
majdnem behánytam lábazás közben
most meg mehetek órára
kurva jó napnak nézek eléb


en most fullon kialudtam magam, vmi 11-kor fekudtem le, es 7:44-kor keltem


This post was edited by Fej on Mar 21 2014 02:38am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 21 2014 02:43am
Quote (Fej @ 21 Mar 2014 09:37)
minden bo5-bol az elso meccset tudod ingyen visszanezni, tobbiert fizetned kell, ilyen ez a GSL :/

igazabol vmi nevetseges osszeg egy teljes evre, szoval kov seasonre sztem elofizetek



en most fullon kialudtam magam, vmi 11-kor fekudtem le, es 7:44-kor keltem


sc2subon szoktak amugy ilyenekkel genxszterkedni, nem?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2014 02:43am
Quote (Fej @ 21 Mar 2014 09:37)
minden bo5-bol az elso meccset tudod ingyen visszanezni, tobbiert fizetned kell, ilyen ez a GSL :/

igazabol vmi nevetseges osszeg egy teljes evre, szoval kov seasonre sztem elofizetek



en most fullon kialudtam magam, vmi 11-kor fekudtem le, es 7:44-kor keltem


én kb 5x mentem ki ejjel hugyozni
lefeküdtem 11kor, 2 kor meg forgolodtam
6kor keltem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 21 2014 02:46am
Quote (fahrii @ 21 Mar 2014 09:43)
én kb 5x mentem ki ejjel hugyozni
lefeküdtem 11kor, 2 kor meg forgolodtam
6kor keltem


magas vercukor
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2014 02:46am
Quote (SummertimeClothes @ Mar 21 2014 09:43am)
sc2subon szoktak amugy ilyenekkel genxszterkedni, nem?


rakerdeztem, de van fent 2 ember aki afk
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2014 02:55am
Levi felveszi nekem, fuck yea
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll