Quote (Rawen @ Mar 21 2014 09:31am)
>Nem lehet visszanezni
itt az ideje egy új esportot keresni
minden bo5-bol az elso meccset tudod ingyen visszanezni, tobbiert fizetned kell, ilyen ez a GSL :/
igazabol vmi nevetseges osszeg egy teljes evre, szoval kov seasonre sztem elofizetek
Quote (fahrii @ Mar 21 2014 09:34am)
faszom alig aludtam éjszaka
rámnyitott a fürdőben a szomszéd csaj meztelenül
reggel 8ra mennem kellett edzeni
majdnem behánytam lábazás közben
most meg mehetek órára
kurva jó napnak nézek eléb
en most fullon kialudtam magam, vmi 11-kor fekudtem le, es 7:44-kor keltem
This post was edited by Fej on Mar 21 2014 02:38am