d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ne Engedi A Topikcímet > De Azért Hűvös Történet
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
Mar 18 2014 02:17pm
Hay!

A mai nap behívtak ma állásinterjúra. Bementem, meghallgattak, majd hívnak - ofc.

De nem is ez a lényeg... A meghallgatás nem volt olyan messze onnan, ahol lakom, úgyhogy gondoltam, hazagyaloglok. Megyek, megyek, mendegélek Újpest szép vidékén, amit a szokásosnál is nagyobb dzsuva lepett el, mert lomtalanítást tartanak a kerületben.

Egy nagyobb halom szemétkupac tetején - has magasságban - megpillantottam pár könyvet. Ránézésre mesekönyvek voltak, viszont a tetején ez pihent. :thumbsup:

Elhoztam.




inb4 guberálni már tilos, elvisznek a rendőrök, stb.


De van egy ilyen könyvem mostmár. :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 18 2014 02:19pm
dat billentyuzet
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 18 2014 02:20pm
kosz teso etc.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 18 2014 02:20pm
egy normálisan kinéző egeret is guberálhattál volna
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 18 2014 02:20pm
Quote (SummertimeClothes @ Mar 18 2014 09:19pm)
dat billentyuzet
http://www.portlandmercury.com/binary/f15d/1279044314-5bba3f88_620.jpg


dat kőműves dekoltázs.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 18 2014 02:26pm
ennél jobb sztorit régen nem hallottam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 18 2014 02:29pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 18 Mar 2014 21:17)
Hay!

A mai nap behívtak ma állásinterjúra. Bementem, meghallgattak, majd hívnak - ofc.

De nem is ez a lényeg... A meghallgatás nem volt olyan messze onnan, ahol lakom, úgyhogy gondoltam, hazagyaloglok. Megyek, megyek, mendegélek Újpest szép vidékén, amit a szokásosnál is nagyobb dzsuva lepett el, mert lomtalanítást tartanak a kerületben.

Egy nagyobb halom szemétkupac tetején - has magasságban - megpillantottam pár könyvet. Ránézésre mesekönyvek voltak, viszont a tetején ez pihent. :thumbsup:

Elhoztam.

http://666kb.com/i/cmqp1u5swn5l19tog.jpg


inb4 guberálni már tilos, elvisznek a rendőrök, stb.


De van egy ilyen könyvem mostmár. :D


huvos tortenet testverem

amugy nekem is valami pesti kiruccanas alkalmaval lett meg ez a konyv, meg mikor altalanos iskolaba jartam :D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 18 2014 02:35pm
Én simán megvettem a boltban. Mind a 3 könyvet ami megjelent akkoriban.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 18 2014 02:37pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 18 Mar 2014 22:17)
Hay!

A mai nap behívtak ma állásinterjúra. Bementem, meghallgattak, majd hívnak - ofc.

De nem is ez a lényeg... A meghallgatás nem volt olyan messze onnan, ahol lakom, úgyhogy gondoltam, hazagyaloglok. Megyek, megyek, mendegélek Újpest szép vidékén, amit a szokásosnál is nagyobb dzsuva lepett el, mert lomtalanítást tartanak a kerületben.

Egy nagyobb halom szemétkupac tetején - has magasságban - megpillantottam pár könyvet. Ránézésre mesekönyvek voltak, viszont a tetején ez pihent. :thumbsup:

Elhoztam.

http://666kb.com/i/cmqp1u5swn5l19tog.jpg


inb4 guberálni már tilos, elvisznek a rendőrök, stb.


De van egy ilyen könyvem mostmár. :D


fasza, nekem is fájt rá a fogam egy időben, majd megszerzem valahonnan és nosztalgiázok egyet
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 18 2014 02:43pm
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll