☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Heroes Of The Storm
1
2
3
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1045
Replies: 55
Track Topic
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1
Mar 13 2014 06:52pm
http://www.twitch.tv/directory/game/Heroes%20of%20the%20Storm
it begins
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#2
Mar 13 2014 06:54pm
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 01:52)
http://www.twitch.tv/directory/game/HeroesoftheStorm
it begins
még jó, hogy ennek is hots a rövidítése, gg blizzard
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#3
Mar 13 2014 06:54pm
Quote (RRC @ Mar 14 2014 02:52am)
http://www.twitch.tv/directory/game/HeroesoftheStorm
it begins
Tfw peter
Szar a link de igazabol amugyse erdekel neg aztsetom mi ez
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#4
Mar 13 2014 06:57pm
Ez az uj blizzard moba?
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#5
Mar 13 2014 06:58pm
Quote (tevetava @ 14 Mar 2014 01:54)
még jó, hogy ennek is hots a rövidítése, gg blizzard
és Hearthstone-nak hívják a TP-t ?
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#6
Mar 13 2014 07:14pm
nem értem mit éreznek az emberek amikor 1 kocka hp-val rámennek 3 fullhpsra
ehhez még "mobát" se kellett látni, józan ész
(és ezt csinálja mindegyik streamen xD)
This post was edited by Anarkin on Mar 13 2014 07:14pm
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#7
Mar 13 2014 07:15pm
Quote (Anarkin @ 14 Mar 2014 03:14)
nem értem mit éreznek az emberek amikor 1 kocka hp-val rámennek 3 fullhpsra
ehhez még "mobát" se kellett látni, józan ész
(és ezt csinálja mindegyik streamen xD)
még csak botok ellen lehet játszani
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#8
Mar 13 2014 07:17pm
Quote (Anarkin @ 14 Mar 2014 02:58)
és Hearthstone-nak hívják a TP-t ?
9 eve hivjak ugy a wowban, szoval nem a ccg-rol koppintottak
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#9
Mar 13 2014 07:18pm
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 02:15)
még csak botok ellen lehet játszani
akkor fail
(de mindegy, lolban is ezt csinálják xd!)
This post was edited by Anarkin on Mar 13 2014 07:18pm
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#10
Mar 13 2014 07:32pm
Go Back To
Magyar
Topic List
1
2
3
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact