Quote (Karan2_Returned @ 13 Mar 2014 21:59)
Svajcban negy het a fizetett szabadsag, minimum ket hetet egyben kell megkapnod. Ha nem veszed ki ev vegeig a szabadsagodat akkor elveszik, nem karpotolhatnak semmilyen modon. Ha kevesebb mitn egy evet dolgoztal, akkor aranyosan csökken a negy het. Ha hosszabb ideig voltal beteg akkor is levonhatnak belöle.
Irhatsz PM-et is ha van hasonlo kerdesed.
Szia, köszi!
Az új cégem HR-je azt mondta, hogy átcsúszik a köv évre a szabadság és ki kell fizetniük, ha elmegyek.