☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Raiffeisen
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 300
Replies: 8
Track Topic
fleSs
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold
:
62.00
#1
Mar 13 2014 04:31am
Deviza átutalás 2014.03.11
Kedd -250,00 HUF
Díj, jutalék 2014.03.11
Kedd -1 573,39 HUF
Díj, jutalék 2014.03.11
Kedd -1 730,42 HUF
Köszönöm, hogy nálatok tarthatom a pénzem, használjátok egészséggel.
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#2
Mar 13 2014 04:41am
és mire vonták le azt a 3e pénzt? számlavezetési díj?
fleSs
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold
:
62.00
#3
Mar 13 2014 04:42am
Quote (Anarkin @ 13 Mar 2014 11:41)
és mire vonták le azt a 3e pénzt? számlavezetési díj?
nem, ezek az átutalás költségei, már betelefonáltam
egyik az átváltás költsége, másik pedig a deviza utalás díja
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#4
Mar 13 2014 04:50am
Quote (fleSs @ 13 Mar 2014 11:42)
nem, ezek az átutalás költségei, már betelefonáltam
egyik az átváltás költsége, másik pedig a deviza utalás díja
oh
én még a valuta-deviza különbségekkel / fogalommal se vagyok nagyon tisztában ^^
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#5
Mar 13 2014 05:20am
múltkor nekem is küldtek devizát, 3 ezret fizettem az átváltásért
a vicc az, hogyha 20 eurót kapok akkor is 3 ezer, erste bank
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#6
Mar 13 2014 05:39am
Wat
otpnel nem vonnak le nekem kb semmit
pedig eleg sok deviza jott mar be
fleSs
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold
:
62.00
#7
Mar 13 2014 06:33am
Quote (fahrii @ 13 Mar 2014 12:39)
Wat
otpnel nem vonnak le nekem kb semmit
pedig eleg sok deviza jott mar be
hat az kicsit mas, de ha egy mod van ra, az utalast ne probald ki
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#8
Mar 13 2014 06:36am
Nem kene milliokat utalgatni oda vissza.
fleSs
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold
:
62.00
#9
Mar 13 2014 08:00am
Quote (josheide @ 13 Mar 2014 13:36)
Nem kene milliokat utalgatni oda vissza.
0,00025 milliót se?
Go Back To
Magyar
Topic List
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact