d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Kell Jegyet Lyukasztani
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 1 2014 11:23am
induljon a diskurzus
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 1 2014 11:24am
ügyesen es okosan
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 1 2014 11:24am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 1 2014 11:24am
ha ennyire érdekel a téma, javaslom az F1 sz. Jelzési Utasítás és az F2 sz. Forgalmi Utasítás és Függelékeinek az áttanulmányozását, és akkor nagyon szívesen elbeszélgetek veled menetrendszerkesztésről, kapacitás-elosztásról, vonatközlekedtetésről, vagy az általad annyira preferált jegykezelésről
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 1 2014 11:24am
Quote (SummertimeClothes @ 1 Mar 2014 19:24)
http://i.imgur.com/96VCHGp.jpg


kérlek, mellékeljük a shitpostingot, ez egy fontosnak szánt topic

Quote (josheide @ 1 Mar 2014 19:24)
ha ennyire érdekel a téma, javaslom az F1 sz. Jelzési Utasítás és az F2 sz. Forgalmi Utasítás és Függelékeinek az áttanulmányozását, és akkor nagyon szívesen elbeszélgetek veled menetrendszerkesztésről, kapacitás-elosztásról, vonatközlekedtetésről, vagy az általad annyira preferált jegykezelésről


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by RRC on Mar 1 2014 11:25am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 1 2014 11:25am
bliccelés>>
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Mar 1 2014 11:26am
kanállal, féloldalasan
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 1 2014 12:10pm
Quote (Norbinsz @ Mar 1 2014 06:26pm)
kanállal, féloldalasan


mindkét oldalát megpirítva.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 1 2014 12:35pm
Quote (SummertimeClothes @ Mar 1 2014 06:24pm)
http://i.imgur.com/96VCHGp.jpg


Elöször azt hittem valami komoly regimodi edzesmod, aztan rajöttem hogy ES cosplay.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 1 2014 12:38pm
Quote (Karan2_Returned @ 1 Mar 2014 20:35)
Elöször azt hittem valami komoly regimodi edzesmod, aztan rajöttem hogy ES cosplay.


guggolni nem olyan szar, de gondolom nem lehet nehéz ha ilyen 30 kilós nerd kölyök elbirja
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll