Quote (SummertimeClothes @ 1 Mar 2014 19:24)
http://i.imgur.com/96VCHGp.jpg
kérlek, mellékeljük a shitpostingot, ez egy fontosnak szánt topic
Quote (josheide @ 1 Mar 2014 19:24)
ha ennyire érdekel a téma, javaslom az F1 sz. Jelzési Utasítás és az F2 sz. Forgalmi Utasítás és Függelékeinek az áttanulmányozását, és akkor nagyon szívesen elbeszélgetek veled menetrendszerkesztésről, kapacitás-elosztásról, vonatközlekedtetésről, vagy az általad annyira preferált jegykezelésről
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
This post was edited by RRC on Mar 1 2014 11:25am