Én kijelentettem, hogy nem vagyok hajlandó veletek vitázni, azóta folyamatosan ezen vergődtök és 2 napja engem kell quoteolni meg joey így joey úgy. Kibaszottul szánalmas.
De kurva okos vagy. Én rontom a levegőt, de azért minden postomat quotolgatni kell.
