d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Ismerkedtél Meg A Jelenlegi Barátnőddel? > Topic
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2014 05:23am
:ph34r:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 22 2014 05:23am
volt már ilyen topik
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66078289&f=129

This post was edited by Vismajor on Feb 22 2014 05:23am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2014 05:24am
Quote (Vismajor @ 22 Feb 2014 12:23)


azóta már eltelt egy kis idő
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 22 2014 05:26am
írtam neki hogy jelöj be
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 22 2014 05:31am
Quote (fahrii @ Feb 22 2014 12:24pm)
azóta már eltelt egy kis idő


igaz!
Én a köki terminálban melóztam akkoriban, és délután 4kor végeztem. Állok az állomáson amikor odajött hozázm két arab figura, hogy ők hollandiából most jöttek és merre van a belváros
Mivel én nemd olgoztam már ott többet tehát időm is, pénzem is volt, ők meg jófejek voltak mondom gyertek velem. Aztán mondták h hostelük sincs azt is kéne találni. jó, segítek abban is
De nekik olcsó kellett a belvárosban, szal gyalogoltunk 1 órát kb minden drága volt nekik ott már majdnem ott hagytam őket a gecibe :D
De végül is a ferencziek tere mellett találtunk egy 10 euró/éjszakát ami megfelelt nekik szal oda beköltöztek 4 napra. Aztán kitalálták h ők bulizni akarnak menni mert h budapest mekkora buliváros.
Mondtam h jó elvihetem őket 1-2 helyre de így kedden nincs akkora élet mint hétvégén(igaz nyár volt). De mondtam nekik h csajok nélkül buzis bulizni menni, szal elhatároztuk h szerzünk csajokat
Lementem egy emelettel lejjebb, és az ottani folyosón láttam két szőkét üldögélni a földön, laptopokkal a kezükben. Kérdeztem őket mit csinálnak a földön, mondták h erősebb a wifi mint a szobában, etc. Nah mind1 elhívtam őket bulizni, elmentünk inni limitbe, onnan morrisonsba, ott szar volt a buli, de jól berúgtunk. Másnap elvittem a két szőkét városnézős túrára, este elmentünk megint bulizni. Az egyik szőke elment egy svéd sráccal dukni vissza hostelbe, a másik szőkét meg haza vittem magamhoz. Nah, ő most a barátnőm
tl;dr verzió:
>odakeveredtem egy hostelbe
>elhívtam bulzini egy csajt
>összejöttünk 1 hónappal később
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 22 2014 05:42am
Sehogy.

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 22 2014 05:54am
a mimmel?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 22 2014 05:55am
édesapám volt szaktársának a gyerekeivel buliztunk/játszottunk kb minden nyáron, 5éve odakeveredett az ő unokatestvérük is, megismerkedtünk, barátok lettünk és mostmár 3+éve együtt vagyunk
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 22 2014 05:59am
Quote (Vismajor @ Feb 22 2014 01:31pm)
igaz!
Én a köki terminálban melóztam akkoriban, és délután 4kor végeztem. Állok az állomáson amikor odajött hozázm két arab figura, hogy ők hollandiából most jöttek és merre van a belváros
Mivel én nemd olgoztam már ott többet tehát időm is, pénzem is volt, ők meg jófejek voltak mondom gyertek velem. Aztán mondták h hostelük sincs azt is kéne találni. jó, segítek abban is
De nekik olcsó kellett a belvárosban, szal gyalogoltunk 1 órát kb minden drága volt nekik ott már majdnem ott hagytam őket a gecibe :D
De végül is a ferencziek tere mellett találtunk egy 10 euró/éjszakát ami megfelelt nekik szal oda beköltöztek 4 napra. Aztán kitalálták h ők bulizni akarnak menni mert h budapest mekkora buliváros.
Mondtam h jó elvihetem őket 1-2 helyre de így kedden nincs akkora élet mint hétvégén(igaz nyár volt). De mondtam nekik h csajok nélkül buzis bulizni menni, szal elhatároztuk h szerzünk csajokat
Lementem egy emelettel lejjebb, és az ottani folyosón láttam két szőkét üldögélni a földön, laptopokkal a kezükben. Kérdeztem őket mit csinálnak a földön, mondták h erősebb a wifi mint a szobában, etc. Nah mind1 elhívtam őket bulizni, elmentünk inni limitbe, onnan morrisonsba, ott szar volt a buli, de jól berúgtunk. Másnap elvittem a két szőkét városnézős túrára, este elmentünk megint bulizni. Az egyik szőke elment egy svéd sráccal dukni vissza hostelbe, a másik szőkét meg haza vittem magamhoz. Nah, ő most a barátnőm
tl;dr verzió:
>odakeveredtem egy hostelbe
>elhívtam bulzini egy csajt
>összejöttünk 1 hónappal később


Not bad

Vegre egy topik, ahol vismajor kielheti magat
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 22 2014 06:06am
Velem született.
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll