Quote (daneeka10 @ Feb 22 2014 08:56am)
Az, hogy a prostikat ertektelen ribancnak tartja a ferfiak zome az ugyanazon az osztonon alapul mint, hogy a nok magas/eros/egzisztenciaval rendelkezo/gyereket eltartani kepes stb. ferfival vallalnanak gyereket inkabb vagy, hogy pl. ferfiak millioival fizettetnek gyerektartast. A ferfi biztosabb lehet benne, hogy a kurva sok eroforrasat nem mas gyerekere pazarolja mig a no biztosabb lehet benne, hogy a gyereke felno.
Persze lehet kuzdeni, hogy a noket minden kotelesseguk/elvarasok alol fel lehessen menteni de akkor ferfiakkal szemben is meg kene tenni ezt. Varom a cikket amikor a xojane vagy mondjuk a jezebel hasonlo hangvetelu cikkeket hoz mondjuk a gyerektartas eltorlese erdekeben vagy egyeb hazassagi szabalyok enyhiteseert, esetleg cikket ir rola, hogy miert empowering ha csak dugni van kedved a noket es semmi mas, vagy mennyire liberating ha a noddel vagy kolykokkel vagy sulival valo baszodas helyett csak sorozol meg focit nezel egesz eletedben.
Persze utana meg lehet nezni azt a tarsadalmat hany evig fog mukodni ahol mindezek meg is valosulnak.
mekkora kibaszott tldr 8:56kor
Ja amúgy én ofc ellene vagyok n stuff.