nem
tesóm kapott egyszer a seggére párat, de ennyi (szerintem azt is direkt úgy időzítették hogy én is lássam :DD)
mégis sikerült valahogy elhinteni hogy teljesíteni kell.. mikor első egyesemet megkaptam, egész estig húztam a dolgot, rettegtem és amikor elmondtam bömbi szemekkel, akkor csak mosolyogtak hogy no para
Quote (Karan2_Returned @ 19 Feb 2014 14:35)
Egyszer kaptam egy pofont, egyszer meg hozzamvagtak egy szeket.
