Quote (jarabekg @ Feb 19 2014 02:26pm)
A szülőktől elfogadható, de nem szükségszerű, vannak jobb nevelési módszerek, viszont egy kisgyereket nem árt ha egyszer jól kiporolnak még kisebb korában, vagy elcsattan egy két pofon, és akkor belerögzülnek bizonyos határok, amin túl már később nem fog menni.
De egy tizenéves gyereket már nem szabad ütni szerintem, nem fogja elérni a nevelő célzatot.
Kamaszkorban már nincs értelme, de ha öt évesen csavargatja a gázt, valszeg rácsapok egyet a kezére, mert jobban tudatosul benne, hogy nem szabad.
= agyba-főbe verem ofc.