d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Elfogadhato-e A Nevelo Jellegu Fizikai Eroszak? > Discuss
12313Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 07:21am
Beszelgessunk itt, mert a care topicban el fog veszni.

Termeszetesen fizikai eroszak alatt egy pofont, vagy azzal egyenerteku fizikai bantalmazast ertek.

Es most gondolkozzunk ~8 eves, altalanos iskolat nemreg elkezdett gyerekek eseterol.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 19 2014 07:23am
Elfogadhato mind a tanaroktol mind a szuloktol
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 19 2014 07:23am
nagyonritkan 1 pofon erejéig elfogadható szülőktől, imo
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 07:24am
De szerintetek tenyleg nincs jobb megoldas mint az eroszak?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 19 2014 07:26am
ja sry nekem nincs épitö jellegü postom

This post was edited by sylke on Feb 19 2014 07:28am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 19 2014 07:26am
Pofon = fizikai erőszak. Gratulálok. Meg ne puszild a gyerekedet, mert feljelentelek szexuális zaklatásért.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 19 2014 07:26am
A szülőktől elfogadható, de nem szükségszerű, vannak jobb nevelési módszerek, viszont egy kisgyereket nem árt ha egyszer jól kiporolnak még kisebb korában, vagy elcsattan egy két pofon, és akkor belerögzülnek bizonyos határok, amin túl már később nem fog menni.

De egy tizenéves gyereket már nem szabad ütni szerintem, nem fogja elérni a nevelő célzatot.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 07:27am
Quote (-joey- @ 19 Feb 2014 14:26)
Pofon = fizikai erőszak. Gratulálok. Meg ne puszild a gyerekedet, mert feljelentelek szexuális zaklatásért.


Mert minek hivnal egy pofont ?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 19 2014 07:29am
Quote (jarabekg @ Feb 19 2014 02:26pm)
A szülőktől elfogadható, de nem szükségszerű, vannak jobb nevelési módszerek, viszont egy kisgyereket nem árt ha egyszer jól kiporolnak még kisebb korában, vagy elcsattan egy két pofon, és akkor belerögzülnek bizonyos határok, amin túl már később nem fog menni.

De egy tizenéves gyereket már nem szabad ütni szerintem, nem fogja elérni a nevelő célzatot.


Kamaszkorban már nincs értelme, de ha öt évesen csavargatja a gázt, valszeg rácsapok egyet a kezére, mert jobban tudatosul benne, hogy nem szabad.

= agyba-főbe verem ofc.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 19 2014 07:29am
pofon simán, minden irányból (hozzátenném, ha otthon megkapja amit megkell akkor az 99% hogy megelőzi a problémákat az iskolában is, hiszen akkor fél hogy haza jut a híre és otthon úgyis megkapja a magáét)

de inkább kitalálnék valami célzott dolgot amivel jól megalázhatom az osztály előtt hogy kiröhögjék, az jobban megrendíti a gyerkőcöket (hueahueahue) (no, srsly)
Go Back To Magyar Topic List
12313Next
Add Reply New Topic New Poll