d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > E-felvételi Help
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 11 2014 01:19pm
Nem tudom csinálta e már ezt végig valaki, de én ebben a formában akarom elküldeni a jelentkezésemet. Még sose használtam és nem tudom hogy akkor most elment e, és csak hitelesíteni kell ahogy itt irja:
Quote
Mivel Ön Ügyfélkapu segítségével szeretne hitelesíteni, ezért az alábbi gombra kattintva végezheti el a folyamatot.
A hitelesítés határideje 2014. február 23 éjfél.



Szóval a kérdés az, hogy csak akkor küldi el a jelentkezésemet ha hitelesítem Feb 15. ig, vagy ez már leadottnak számít és feb 23.ig van időm?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 11 2014 01:20pm
Quote (Namechange @ 11 Feb 2014 20:19)
Nem tudom csinálta e már ezt végig valaki, de én ebben a formában akarom elküldeni a jelentkezésemet. Még sose használtam és nem tudom hogy akkor most elment e, és csak hitelesíteni kell ahogy itt irja:

http://4.ii.gl/S0JCEv.png

Szóval a kérdés az, hogy csak akkor küldi el a jelentkezésemet ha hitelesítem Feb 15. ig, vagy ez már leadottnak számít és feb 23.ig van időm?


hitelesítened kell imo
én is pár napja csináltam meg
hova jelentkezel? :D

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 11 2014 01:20pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 11 2014 01:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Feb 2014 21:20)
hitelesítened kell imo
én is pár napja csináltam meg
hova jelentkezel? :D


Najo de 15.ig vagy 23. ig kell hitelesítenem? Mert ahhoz be kell mennem az okmányirodába ami elég rázós lesz ismerve a munkamoráljukat.

BGF KVIK

This post was edited by Namechange on Feb 11 2014 01:23pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 11 2014 01:24pm
vismajor
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2014 01:25pm
Quote (Namechange @ 11 Feb 2014 20:23)
Najo de 15.ig vagy 23. ig kell hitelesítenem? Mert ahhoz be kell mennem az okmányirodába ami elég rázós lesz ismerve a munkamoráljukat.

BGF KVIK


ha nem csináltál még ügyfélkaput, akkor menj be de izibe szerintem
ha meg csináltál már, akkor a neten kell valamit csinálni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 11 2014 01:25pm
Quote (Namechange @ Feb 11 2014 08:23pm)
Najo de 15.ig vagy 23. ig kell hitelesítenem? Mert ahhoz be kell mennem az okmányirodába ami elég rázós lesz ismerve a munkamoráljukat.

BGF KVIK


vendéglátósnak jelentkezel? Akkor az öcsém a csoporttársad lesz.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 11 2014 01:27pm
Quote (Namechange @ 11 Feb 2014 20:23)
Najo de 15.ig vagy 23. ig kell hitelesítenem? Mert ahhoz be kell mennem az okmányirodába ami elég rázós lesz ismerve a munkamoráljukat.

BGF KVIK


valahogy lehet hitelesíteni ügyfélkapu nélkül is afaik
legalábbis én amikor csináltam felkínált két lehetőséget, hogy ügyfélkapu vagy nemtom már mi volt a másik
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 11 2014 01:27pm
Quote (tevetava @ 11 Feb 2014 21:25)
ha nem csináltál még ügyfélkaput, akkor menj be de izibe szerintem
ha meg csináltál már, akkor a neten kell valamit csinálni


Csináltam ,de semmit nem ér mert be kell menni személyesen hitelesíteni EZT IS hogy aztán hitelesítsem azt is.. :wacko:

Quote (jarabekg @ 11 Feb 2014 21:25)
vendéglátósnak jelentkezel? Akkor az öcsém a csoporttársad lesz.


turizmus és vendéglátás yy
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2014 01:28pm
Quote (Namechange @ 11 Feb 2014 20:27)
Csináltam ,de semmit nem ér mert be kell menni személyesen hitelesíteni EZT IS hogy aztán hitelesítsem azt is..  :wacko:



turizmus és vendéglátás yy


fura, nálunk még nem így volt, csak a neten kellett összekötni a kettőt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 11 2014 01:29pm
Quote (Namechange @ 11 Feb 2014 20:27)
Csináltam ,de semmit nem ér mert be kell menni személyesen hitelesíteni EZT IS hogy aztán hitelesítsem azt is..  :wacko:



turizmus és vendéglátás yy


wat
ügyfélkapu csinálásához bekell menni, de ez 1 alkalom, minden mást otthonról lehet csinálni
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll