Quote (josheide @ Feb 11 2014 05:16pm)
Elutnem autoval --> konnyen lehet, hogy lebenul / meghal.
Azt mondanam baleset volt, kapnek par evet felfuggesztve.
de ofc sose tennek ilyet, csak szigoruan elmeleti sikon beszelunk.
ez szerintem elég meredek
leginkább olyanok kellenének, amikhez nincs szükség tényleges fizikai kontaktusra
sőt, fel se kell állni a gép elől hozzá
és ofc csak elméletben, soha nem tennénk ilyet