d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ha Tönkre Akarnád Tenni Valakinek Az életét > Hogyan Kezdenél Hozzá?
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2014 11:12am
Személyesen ismered az illetőt
Telefonszámát, címét nem feltétlenül tudod

Természetesen csak ötletelünk, soha senki nem tenne ilyet
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Feb 11 2014 11:12am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (xGurke @ Feb 11 2014 07:12pm)
Személyesen ismered az illetőt
Telefonszámát, címét nem feltétlenül tudod

Természetesen csak ötletelünk, soha senki nem tenne ilyet


fasz vagy, first. dögölj meg a topicoddal együtt.

This post was edited by Rayen on Feb 11 2014 11:13am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 11 2014 11:12am
bemutatnám ricinek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2014 11:13am
Quote (sylke @ Feb 11 2014 05:12pm)
bemutatnám ricinek


kezdésnek nem rossz ötlet
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2014 11:14am
regisztráltatnám jspre
Amúgy iso info ki húzt aki nálad a gyufát :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 11 2014 11:14am
Quote (xGurke @ 11 Feb 2014 19:13)
kezdésnek nem rossz ötlet


szerintem ennél több nem is kell, nézd csak meg mit tett déjvvel tacsival messel
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2014 11:16am
megnézném a fiókokat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 11 2014 11:16am
Elutnem autoval --> konnyen lehet, hogy lebenul / meghal.
Azt mondanam baleset volt, kapnek par evet felfuggesztve.

de ofc sose tennek ilyet, csak szigoruan elmeleti sikon beszelunk.

This post was edited by josheide on Feb 11 2014 11:17am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2014 11:16am
Quote (Vismajor @ Feb 11 2014 05:14pm)
regisztráltatnám jspre
Amúgy iso info ki húzt aki nálad a gyufát :D


ha lenne pár ember akit nem szeretnék irl, akkor felkészülnék arra, hogy mit tennék, ha ennél is jobban zavarnának
de ilyenek ugye bár nincsenek, mert szeretünk mindenkit
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2014 11:19am
Quote (josheide @ Feb 11 2014 05:16pm)
Elutnem autoval --> konnyen lehet, hogy lebenul / meghal.
Azt mondanam baleset volt, kapnek par evet felfuggesztve.

de ofc sose tennek ilyet, csak szigoruan elmeleti sikon beszelunk.


ez szerintem elég meredek
leginkább olyanok kellenének, amikhez nincs szükség tényleges fizikai kontaktusra
sőt, fel se kell állni a gép elől hozzá
és ofc csak elméletben, soha nem tennénk ilyet
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll