Quote (mazlista @ Feb 8 2014 11:03pm)
hát kinek mi az érdekes.. itt csak magyarok jáccanak.. nincsenek botok. dupe.. semmi amivel átbaszhatnak.. a runa drop emelve van kicsit. esélyed van arra hogy nem 6 hónap alatt látod meg az 1. bered hanem már az első pár napba akár és még sorolhatnám...

nem értem, hogy miért nem 1.13
ott már ilyenek a dropratek, és van retalent meg egy csomó bugfix