d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Help > Inb4 Van Rá Topik
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 7 2014 08:17am
Csak info topikot csak az nézi akinek vagy rálátása van, vagy kell valami
Kéne nekem egy kis help.
Egy processzor kéne kölcsön, am3 vagy am3+ foglalatú(tehát amd)
http://www.gigabyte.us/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=4417
ebből a listából bármelyik, amelyiknek F6os bios kell. (Van egy alaplapom, amin f6os bios van, ezért nem ismeri fel a vishera fx-6300at. De kompatibilis proci nélkül nem tudom frissíteni a biost... ördögi kör)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 7 2014 08:19am
bangarang
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 7 2014 08:21am
Adnék de bazd, pont elfogyott. :(
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 7 2014 08:27am
Gold: 0.00
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 7 2014 08:30am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 7 2014 03:27pm)
Gold: 0.00


Van söröm
De egyébként venni fogok netről egy procit és elállási joggla visszaviszam a picsába, oszt kész
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 7 2014 08:32am
Quote (Vismajor @ 7 Feb 2014 15:30)
Van söröm
De egyébként venni fogok netről egy procit és elállási joggla visszaviszam a picsába, oszt kész


rohadek
hetek óta írtam h kell egy 6950 és nem szolsz
rohadek
nem kapsz semmit

This post was edited by fahrii on Feb 7 2014 08:32am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 7 2014 08:33am
Quote (fahrii @ Feb 7 2014 03:32pm)
rohadek
hetek óta írtam h kell egy 6950 és nem szolsz
rohadek


Hol írtad? Én rohadtul nem emlékszem rá, hogy mondtál ilyet, csak azt, hogy rácsodálkoztál amikor azt hitted van egy 6950em, én meg mondtam, hogy nincs
ha tudom h neked kell nem adom el bochanak :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 7 2014 08:39am
Quote (Vismajor @ 7 Feb 2014 15:33)
Hol írtad? Én rohadtul nem emlékszem rá, hogy mondtál ilyet, csak azt, hogy rácsodálkoztál amikor azt hitted van egy 6950em, én meg mondtam, hogy nincs
ha tudom h neked kell nem adom el bochanak :(


soha többet nem cszem veled
nem vagy a barátom
blokkollak még PHn is

!!!!!!!!!!!!!

Amúgy fasz kivan h nincs hpn 6950, ha raknak ki akkoris egyből lecsapnak rá.
Múltkor megbeszéltem egy csávóval aztán meg eladja másnak.. hát a jó kurva annyát.

This post was edited by fahrii on Feb 7 2014 08:40am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 7 2014 08:44am
Quote (fahrii @ Feb 7 2014 03:39pm)
soha többet nem cszem veled
nem vagy a barátom
blokkollak még PHn is

!!!!!!!!!!!!!

Amúgy fasz kivan h nincs hpn 6950, ha raknak ki akkoris egyből lecsapnak rá.
Múltkor megbeszéltem egy csávóval aztán meg eladja másnak.. hát a jó kurva annyát.


én 29ért 5p alatt adtam el az enyémet haha
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 7 2014 08:44am
öcsémnek videokarija van feleslegbe, de gondolom az nem kell _D
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll