Quote (Vismajor @ 7 Feb 2014 15:33)
Hol írtad? Én rohadtul nem emlékszem rá, hogy mondtál ilyet, csak azt, hogy rácsodálkoztál amikor azt hitted van egy 6950em, én meg mondtam, hogy nincs
ha tudom h neked kell nem adom el bochanak

soha többet nem cszem veled
nem vagy a barátom
blokkollak még PHn is
!!!!!!!!!!!!!
Amúgy fasz kivan h nincs hpn 6950, ha raknak ki akkoris egyből lecsapnak rá.
Múltkor megbeszéltem egy csávóval aztán meg eladja másnak.. hát a jó kurva annyát.
This post was edited by fahrii on Feb 7 2014 08:40am