Quote (Anarkin @ 7 Feb 2014 12:01)
nekem van olyan ami nem felül fut át hanem hátul, hasonló árkategória, és tök jó már 5 éve .
Hat nem tudom.
Inkább adjon ki egyszer egy nagyobb összeget egy normális fülesre minthogy gatyit venni évente.
Te meg jól jártál vagy nem használod napi rendszerességgel.
Fülén szerintem pont nem kellene spórolna az embernek.
Quote (jarabekg @ 7 Feb 2014 12:00)
szerintem lestat nyomorek
Nem igazán értem, hogy ha nem szólok hozzad akkor te miért is támadsz egyből nekem?
Napok óta alig írok subra.
De mikor írok egyből nekem jössz. Es akkor kérdezem en kettőnk közül ki is a gyerekes? Vagy épp nyomorék.