Valaki jatszik meg vele?
Most eljutottam addig, hogy van q7 tankgyaram, 2 db q2 kajagyar es 200 vasakat termelek meg naponta tankokon tul
Nem igazan tudom innentol merre vegyem az iranyt, edzotermeket fejlesszek, vagy a gyarakat? Esetleg nyersanyag?
innentol spam