d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Erepublik
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Feb 7 2014 04:29am
Valaki jatszik meg vele?

Most eljutottam addig, hogy van q7 tankgyaram, 2 db q2 kajagyar es 200 vasakat termelek meg naponta tankokon tul
Nem igazan tudom innentol merre vegyem az iranyt, edzotermeket fejlesszek, vagy a gyarakat? Esetleg nyersanyag?

innentol spam
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 7 2014 04:30am
Not
Joshi tolta nagyon
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 7 2014 04:35am
behányok
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Feb 7 2014 04:39am
Quote (cowding @ 7 Feb 2014 12:30)
Not
Joshi tolta nagyon


igen de o mar kivonult belole egy jo eve
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 7 2014 04:39am
nem élek vele
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 7 2014 07:14am
én tolom, de én alig haladok :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 07:16am
még az első index baby boommal regisztráltam, de másfél év után abbahagytam én is
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Feb 7 2014 02:16pm
Quote (Ghostmasterq @ 7 Feb 2014 15:14)
én tolom, de én alig haladok :D


miert mid van?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 7 2014 02:37pm
azt se tudom miaz, eloszor azt hittem, hogy republic :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Add Reply New Topic New Poll