Itten is van.
Szutyok nekró, nincs cél, csak menni előre mint az álat és gyilkolni.
Azért választottam nekrot mert ez volt az első online karim, imádtam, 98-ig vittem, utána meg feltörtek és elúszott az egész. Na mindegy.
Csontis negró lesz mert az még itemek nélkül is megy mint a szemét.
Érdemes a nevet is megfigyelni, kipróbáltam egy kis szójátékot :XD
