d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szutyok Szar Wt Topic > Necro, 1.13
1235Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 2 2014 11:06am
Itten is van.
Szutyok nekró, nincs cél, csak menni előre mint az álat és gyilkolni.
Azért választottam nekrot mert ez volt az első online karim, imádtam, 98-ig vittem, utána meg feltörtek és elúszott az egész. Na mindegy.
Csontis negró lesz mert az még itemek nélkül is megy mint a szemét.


Érdemes a nevet is megfigyelni, kipróbáltam egy kis szójátékot :XD
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 2 2014 11:06am
követni fogom, jó topic
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 2 2014 11:07am
Dndvel tortek fel?

Gl
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2014 11:08am
izgalmasan hangzik, nehéz patchel, teli kihívásokkal
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 2 2014 11:10am
mikor lesz update?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 2 2014 11:15am
racism, reported.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 2 2014 11:19am
Quote (putincykavodka @ Feb 2 2014 05:07pm)
Dndvel tortek fel?

Gl


na jó rici adj pls egy bnet accot amin van regelve d2 hogy leszedhessem, mert ncore-os fosokkal kurvára nem akar működni
ty :c
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 2 2014 11:20am
Első csippendél:



Az első soj:



Villogunk a tesókkal a napfényben:



Quote (putincykavodka @ 2 Feb 2014 17:07)
Dndvel tortek fel?

Gl


Ja, lehettem vagy 12. :D

This post was edited by Smat on Feb 2 2014 11:20am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 2 2014 11:29am
király topic
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 2 2014 11:31am
rendkívül izgalmas eddig, várom a fejleményeket
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Closed New Topic New Poll