☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Loadout
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 351
Replies: 10
Track Topic
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#1
Feb 2 2014 10:48am
F2p Steamen, én most töltöttem le, kb 2-3 giga lehetett max.
Van Craft, Skinek, Loadout, Skill tree, Karakterválasztás.
Egy tf2 + borderlands keverék 3rd person lövöldözős utálatoskodós királyság. Majd postolok képeket.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#2
Feb 2 2014 10:51am
Quote (Namechange @ 2 Feb 2014 18:48)
http://www.youtube.com/watch?v=af_BJvEc6z8
F2p Steamen, én most töltöttem le, kb 2-3 giga lehetett max.
Van Craft, Skinek, Loadout, Skill tree, Karakterválasztás.
Egy tf2 + borderlands keverék 3rd person lövöldözős utálatoskodós királyság. Majd postolok képeket.
tetszene, de sajnos szerelmes vagyok a borderlands karaktereibe
dunaicapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
5,588.38
#3
Feb 2 2014 10:52am
ot: jó a siged
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#4
Feb 2 2014 10:52am
vannak benne drága sapkák?
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#5
Feb 2 2014 10:53am
Quote (sylke @ 2 Feb 2014 18:51)
tetszene, de sajnos szerelmes vagyok a borderlands karaktereibe
Quote (dunaicapa @ 2 Feb 2014 18:52)
ot: jó a siged
Kb ez volt az első sigem itt, és ezt is tőled kunyiztam el.
This post was edited by Namechange on Feb 2 2014 10:53am
Vismajor
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#6
Feb 2 2014 10:56am
már a tf2őt is utáltam
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#7
Feb 2 2014 10:56am
Ja hogy teljesen lehet custumizalni, értem.
This post was edited by Namechange on Feb 2 2014 10:56am
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#8
Feb 2 2014 10:56am
nem tűnik rossznak, mondjuk ez a Stallone meg Mr. T karikatúra nem tetszik
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#9
Feb 2 2014 11:01am
Quote (Namechange @ Feb 2 2014 06:53pm)
http://1.ii.gl/eFGRGs.png
Kb ez volt az első sigem itt, és ezt is tőled kunyiztam el.
everydayisupperbodyday.jpg
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#10
Feb 2 2014 11:02am
az utolso percig kellett tekerjek, hog ylojenek is a bemutatoban
nn
Go Back To
Magyar
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact