d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Valakinek > Olyan Cd Kulcsa
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 1 2014 06:19pm
D2-höz + lod
ami
nincs összecsatolva bnet accal?
Nagyon megköszönném
innentől spam
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Feb 1 2014 06:21pm
nekem nincs sry
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 1 2014 06:26pm
Quote (xGurke @ 2 Feb 2014 02:19)
D2-höz + lod
ami
nincs összecsatolva bnet accal?
Nagyon megköszönném
innentől spam


nekem még az eredetimre is rákreált valaki egyet és néha benn van vele, szóval elég nehéz ilyet találni a sok keygen és bot miatt. inb4 warn suspi etc
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 1 2014 06:37pm
En valakitol kertem a resethez, lehet pont suni volt az es tudtam regelni az accomra
Ha kell, azokat meg tudom adni. Senki nem hasznalja viszont ugye nalam regelve van. A gamet meg mashonnan is le tudod tolteni, ha amiatt kene
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 1 2014 07:21pm
Quote (putincykavodka @ Feb 2 2014 12:37am)
En valakitol kertem a resethez, lehet pont suni volt az es tudtam regelni az accomra
Ha kell, azokat meg tudom adni. Senki nem hasznalja viszont ugye nalam regelve van. A gamet meg mashonnan is le tudod tolteni, ha amiatt kene


igazából csak letölteni akarom, mert ncore-ról egyet leszedtem és kurvára nem működik sehogy se
most kipróbálom a másikat, aztán ha nem megy akkor írok
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 1 2014 07:45pm
nekem van vagy 25, de nem vagyok otthon

anélkül nem lehet leszedni?

This post was edited by Anarkin on Feb 1 2014 07:45pm
Go Back To Magyar Topic List
Add Reply New Topic New Poll