d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Na, Lehet Csamcsogni > Csam Csam
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 1 2014 05:49pm
Jármű: 1 Seat Altea és 2 ló
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2014 08:01am
kik ezek btw?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 2 2014 08:03am
Jármű: 1 (Wartburg)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 2 2014 08:04am
Quote (Vismajor @ 2 Feb 2014 14:03)
Jármű: 1 (Wartburg)


Gyere flameljünk egy kicsit.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 2 2014 08:05am
am teljesen legit, hogy havi 1millas fizuval senkinek nincsen autoja ~~
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 2 2014 08:05am
Quote (Taszilo.^ @ Feb 2 2014 03:05pm)
am teljesen legit, hogy havi 1millas fizuval senkinek nincsen autoja ~~


Akinek van, annak wartburg
csóri ember
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 2 2014 08:06am
Quote (Vismajor @ Feb 2 2014 03:05pm)
Akinek van, annak wartburg
csóri ember


ja és
Hétéves kereszténydemokrata mobiltelefont használ a közoktatási államtitkár,

kereszténydemokrata mobiltelefon
mondom okj
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 2 2014 08:20am
ezen a listán lévőket így ahogy vannak el is lehetne égetni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 2 2014 08:26am
Quote (Senee @ 2 Feb 2014 15:20)
ezen a listán lévőket így ahogy vannak el is lehetne égetni


igazad van teso

amugy en se vennek autot ha alampakolnak valami jofele szolgalatit
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll