joey témáit olvasgatva erősen megjött a kedvem ehhez a remek öldschööl játékhoz.
bár lehet kutyát se, ennek ellenére amennyiben legalább egy embert leköti ennek a guildnek az olvasása, már volt értelme megnyitni a topickot.
1.10-ben indulok, mert ezt tudtam megszerezni, és az utolsó diablós éveimben classicban játszottam, így változást nyújt majd a lord of pusztítás.
semmiféle cheatet, ladder / 1.11 rúnaszót nem fogok használni, ezenkívül ofc hardcore módban támadok.
választott karakterem javelin használó amazon, mert
-kiélvezhető melee abálás
-erős boss hentelő potenciál
-erős AoE potenciál
-be vagyok részeg
-a sok dex és a passzívok miatt jó elkerülési/blokkolási képesség
-megosztott tankolás valkűr és merc közreműködésével
-nerz jön javával
bajok:
-insight nélkül (ladder rw) végig manaitalokra leszek utalva
-villámimmunítású szörnyetegek
-hellre nézően meglehetősen tárgydependens karakterről beszélünk
-3 féle attribútum szükséges (str dex vita)
-majd kiegészítem ha valami még eszembe jut (nem fog)
joeyval ellentétben érdekességekről nem tudok beszámolni, mivel valószínűleg jól ismeritek az 1.10es verziót.
inkább belevágnék-
