d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Segit Cuccolni? > Keresztülsétálás 1.10 Lod
12313Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jan 24 2014 06:55pm
joey témáit olvasgatva erősen megjött a kedvem ehhez a remek öldschööl játékhoz.
bár lehet kutyát se, ennek ellenére amennyiben legalább egy embert leköti ennek a guildnek az olvasása, már volt értelme megnyitni a topickot.
1.10-ben indulok, mert ezt tudtam megszerezni, és az utolsó diablós éveimben classicban játszottam, így változást nyújt majd a lord of pusztítás.
semmiféle cheatet, ladder / 1.11 rúnaszót nem fogok használni, ezenkívül ofc hardcore módban támadok.
választott karakterem javelin használó amazon, mert
-kiélvezhető melee abálás
-erős boss hentelő potenciál
-erős AoE potenciál
-be vagyok részeg
-a sok dex és a passzívok miatt jó elkerülési/blokkolási képesség
-megosztott tankolás valkűr és merc közreműködésével
-nerz jön javával

bajok:
-insight nélkül (ladder rw) végig manaitalokra leszek utalva
-villámimmunítású szörnyetegek
-hellre nézően meglehetősen tárgydependens karakterről beszélünk
-3 féle attribútum szükséges (str dex vita)
-majd kiegészítem ha valami még eszembe jut (nem fog)

joeyval ellentétben érdekességekről nem tudok beszámolni, mivel valószínűleg jól ismeritek az 1.10es verziót.
inkább belevágnék-
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jan 24 2014 06:56pm


első drop-
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 24 2014 06:57pm
javakat mindig is csodaltam, hogy a kulonbozo peccsekbe mi volt a standard pvp setup
1.10be titan, 1.11be thunderstroke, 1.12be meg 6/40
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 24 2014 07:00pm
Hajra
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jan 24 2014 07:03pm


első shako-



"jó lesz enigmának"

Quote (Taszilo.^ @ Jan 25 2014 12:57am)
javakat mindig is csodaltam, hogy a kulonbozo peccsekbe mi volt a standard pvp setup
1.10be titan, 1.11be thunderstroke, 1.12be meg 6/40


upped eth titan volt a nyerő szerintem, bár pvp javáknál inkább a fc (farcast) pofátlan használata döntött
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 24 2014 07:06pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 25 2014 02:57am)
javakat mindig is csodaltam, hogy a kulonbozo peccsekbe mi volt a standard pvp setup
1.10be titan, 1.11be thunderstroke, 1.12be meg 6/40


De igazabol mibdig a titan volt a legjobb, csak sok volt a noob

Gl a walktourth guildedhez
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 24 2014 07:09pm
Quote (putincykavodka @ 25 Jan 2014 02:06)
De igazabol mibdig a titan volt a legjobb, csak sok volt a noob

Gl a walktourth guildedhez


de igazából a thunderstroke sokkal jobb volt mindig is
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 24 2014 07:10pm
Quote (mynameismethos @ Jan 25 2014 02:03am)
http://kepfeltoltes.hu/140125/Screenshot218_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

első shako-

http://kepfeltoltes.hu/140125/Screenshot219_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

"jó lesz enigmának"



upped eth titan volt a nyerő szerintem, bár pvp javáknál inkább a fc (farcast) pofátlan használata döntött


1.10-be meg nem volt fc, ha jol emlekszem
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jan 24 2014 07:13pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 25 2014 01:10am)
1.10-be meg nem volt fc, ha jol emlekszem


lehet hogy igazad van



nincsen sajna azonosító tekercsem
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jan 24 2014 07:18pm


a kékbőrű zombi és az alattvalói maradtak utóljára

nem tartottak sokáig

a definiált javelin:



egy ideig jó lesz

This post was edited by mynameismethos on Jan 24 2014 07:20pm
Go Back To Magyar Topic List
12313Next
Add Reply New Topic New Poll