d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hó
12313Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 20 2014 08:40am
hello

mi a véleményetek erről a rettentő komoly témáról?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 20 2014 08:40am
Behányok.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 20 2014 08:41am
[x] Fidesz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 20 2014 08:41am
mszpre szavazok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2014 08:43am
dögöljön meg az összes hó ott ahol van
nagyon nn
és még meleg is vagyok, gyertek rám felebarátaim
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 20 2014 08:43am
lyoshinto
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 20 2014 08:43am
Amúgy teljesen mindegy.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 20 2014 08:44am
Quote (tevetava @ 20 Jan 2014 15:43)
dögöljön meg az összes hó ott ahol van
nagyon nn
és még meleg is vagyok, gyertek rám felebarátaim


de mivel rosszabb, mint ez az idő? ha még valaki napsütéssel meg kék éggel hasonlítja össze, talán megértem, hogy nem szereti, de hetek óta se meleg se hideg nincs, csak felhők és beborult ég.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 20 2014 08:45am
Quote (ace07 @ 20 Jan 2014 15:43)
Amúgy teljesen mindegy.


svájcban úgyis sok a hó, MI?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2014 08:46am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jan 2014 15:44)
de mivel rosszabb, mint ez az idő? ha még valaki napsütéssel meg kék éggel hasonlítja össze, talán megértem, hogy nem szereti, de hetek óta se meleg se hideg nincs, csak felhők és beborult ég.


én tök oké vagyok ezzel az idővel, nem fagy be a pöcsöm, csapadék sincs, meg se döglök kabátban best időjárás urunk fiának születése utáni 2014. évben
Go Back To Magyar Topic List
12313Next
Add Reply New Topic New Poll