Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jan 2014 15:44)
de mivel rosszabb, mint ez az idő? ha még valaki napsütéssel meg kék éggel hasonlítja össze, talán megértem, hogy nem szereti, de hetek óta se meleg se hideg nincs, csak felhők és beborult ég.
én tök oké vagyok ezzel az idővel, nem fagy be a pöcsöm, csapadék sincs, meg se döglök kabátban best időjárás urunk fiának születése utáni 2014. évben