d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zavar Ha Egy Csajnak Sziikonozott Melle Van?
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 9 2014 09:31am
natural only?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 9 2014 09:32am
ha nincs heg akkor nem zavar
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 9 2014 09:33am
részemről natural only
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 9 2014 09:35am
Igen, de csak azert mert akkor nem lehet lapos.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 9 2014 09:37am
igen mert a személyiségéről árulkodik
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 9 2014 09:40am
nem

inb4 az életkorommal kapcsolatos mókázás

This post was edited by MarcusD on Jan 9 2014 09:40am
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 9 2014 09:44am
attol fugg hogy mekkora az a szilikon
ha teljesen normalis merete van es szilikon, akkor meg tudom erteni mert biztosan akkora volt elotte a melle mint egy kisfiunak
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 9 2014 09:47am
nem fogtam még szilikon cicit :( ha olyan mint 1 labda akkor nn ty

9 User(s) are reading this topic (3 Guests and 1 Anonymous): S4nyy, MarcusD, RRC, SummertimeClothes, fleSs
doto!

This post was edited by S4nyy on Jan 9 2014 09:48am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 09:50am
Quote (Eoghan @ Jan 9 2014 04:44pm)
attol fugg hogy mekkora az a szilikon
ha teljesen normalis merete van es szilikon, akkor meg tudom erteni mert biztosan akkora volt elotte a melle mint egy kisfiunak


kb ez
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 9 2014 09:55am
Kutyában nem

Amúgy nn.
Azt szeretem amire ha raszoritok kifolyik az ujjaim között.
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll