d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kozteveben Kozpenzbol > Kulon Topigot Erdemel
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 9 2014 07:42am


tl dw:
A honfoglalo magyarok sokkal inkabb keresztenyek voltak mint az akkori kereszteny nyugat amit mar deszakralizaltak a zsidok.
Az oszman birodalom igazabol spanyolorszagbol kitoloncolt zsido kereskedok iranyitottak
A habsburg birodalmat is a nagyzsidoosszeeskuves iranyitotta, es a fo celuk a magyar szakralis paraszti tarsadalom deszakrealizalasa es iparositasa.
A kommunistakat is az Aczel Meg a Soros fele zsidok miatt nem lehetett elszamoltatni, hogy aztan folytatodhasson a baoldali zsido elnyomas.

tl;dr:
A nygati keresztenyek zsidok
A torokok zsidok
A habsburgok zsidok
A komunistak zsidok
gyurcsany zsido
A magyarok A kereszteny nep, es osszeeskudtek ellenunk, hogy tonkretegyenek.

Kozteveben kozepnzbol. De azert ne menekuljon kulfoldre az ember.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 9 2014 07:44am
köztévé ftw
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 9 2014 07:45am
Quote (jarabekg @ 9 Jan 2014 15:42)
http://www.youtube.com/watch?v=v6dSbZpydZQ#t=05m56s

tl dw:
A honfoglalo magyarok sokkal inkabb keresztenyek voltak mint az akkori kereszteny nyugat amit mar deszakralizaltak a zsidok.
Az oszman birodalom igazabol spanyolorszagbol kitoloncolt zsido kereskedok iranyitottak
A habsburg birodalmat is a nagyzsidoosszeeskuves iranyitotta, es a fo celuk a magyar szakralis paraszti tarsadalom deszakrealizalasa es iparositasa.
A kommunistakat is az Aczel Meg a Soros fele zsidok miatt nem lehetett elszamoltatni, hogy aztan folytatodhasson a baoldali zsido elnyomas.

tl;dr:
A nygati keresztenyek zsidok
A torokok zsidok
A habsburgok zsidok
A komunistak zsidok
gyurcsany zsido
A magyarok A kereszteny nep, es osszeeskudtek ellenunk, hogy tonkretegyenek.

Kozteveben kozepnzbol. De azert ne menekuljon kulfoldre az ember.


félsz vagy mi?
amugymeg minek nézegetsz ilyeneket
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 9 2014 07:46am
Quote (sylke @ Jan 9 2014 02:45pm)
félsz vagy mi?
amugymeg minek nézegetsz ilyeneket


egyik ismerosom kirakta feszbukra, beleneztem, aztan lattam hogy 55 perc tomeny kabare, ezert vegigneztem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 9 2014 08:39am
lel
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 9 2014 09:27am
Go Back To Magyar Topic List
Add Reply New Topic New Poll