d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sör
12315Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 5 2014 11:58am
valaki valamikor?
patrik-nak nem jó a következő hétvége, úgyhogy utána indítottam a listát, így legalább időben is ki lehet találni, ki ér rá :)

szavazzatok: http://doodle.com/nagx25kvukgfkgx6

arra kérek mindenkit, hogy regisztráljon magának accountot a doodle-re és úgy jelölje be, akkor más nem tudja módosítani a szavazatát, és látni is lehet, hogy ki regisztrált, ki a komoly résztvevő

This post was edited by kuzdithom on Jan 5 2014 12:23pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 5 2014 12:00pm
Meggondolandó.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 5 2014 12:02pm
27.én vizsgázok
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 5 2014 12:05pm
gratulálok annak, aki szétcseszi, engem nem zavar, nem fogok vele foglalkozni, de kérlek írjátok be ide, hogy miket jelöltetek (igen, így már fölösleges a doodle,de ha van időpont azért jó lesz összegezni azalapján)

Quote (anyd @ Jan 5 2014 06:02pm)
27.én vizsgázok


kalappal!

This post was edited by kuzdithom on Jan 5 2014 12:07pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 5 2014 12:07pm
Quote (kuzdithom @ 5 Jan 2014 20:05)
gratulálok annak, aki szétcseszi, engem nem zavar, nem fogok vele foglalkozni, de kérlek írjátok be ide, hogy miket jelöltetek (igen, így már fölösleges a doodle)


lel, engem is beleirtak!

meg vagyok hatva
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2014 12:07pm
ottleszek
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 5 2014 12:09pm
csak ha nerz javaval jon
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 5 2014 12:10pm
Quote (kuzdithom @ Jan 5 2014 06:05pm)
gratulálok annak, aki szétcseszi, engem nem zavar, nem fogok vele foglalkozni, de kérlek írjátok be ide, hogy miket jelöltetek (igen, így már fölösleges a doodle,de ha van időpont azért jó lesz összegezni azalapján


wb guys
Last post: 8 days ago

Péntektől vasárnapig nekem rendben van

btw
> itt bárki bármit is komolyan gondol

This post was edited by AngryBug on Jan 5 2014 12:11pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 5 2014 12:12pm
Quote (kuzdithom @ 5 Jan 2014 18:58)
valaki valamikor?
patrikhttp://i28.tinypic.com/10cqb0g.gif-nak nem jó a következő hétvége, úgyhogy utána indítottam a listát, így legalább időben is ki lehet találni, ki ér rá :)

szavazzatok: http://doodle.com/nagx25kvukgfkgx6


nekem se jo most hetvege, viszont jovohetvege akar jo is lehet
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 12:13pm
Valaki mar beirt engem, wp. Np bosszubol beirtam gurket, minden nap raer, csak hogy mindenki lassa mekkora noliffffer xD

De komolyra forditva a szot amugy jo lenne mar y, utoljara jspsekkel talan patrikeknal talalkoztam :d
Go Back To Magyar Topic List
12315Next
Add Reply New Topic New Poll