Quote (kuzdithom @ Jan 5 2014 06:05pm)
gratulálok annak, aki szétcseszi, engem nem zavar, nem fogok vele foglalkozni, de kérlek írjátok be ide, hogy miket jelöltetek (igen, így már fölösleges a doodle,de ha van időpont azért jó lesz összegezni azalapján
wb guys
Last post: 8 days ago
Péntektől vasárnapig nekem rendben van
btw
> itt bárki bármit is komolyan gondol
This post was edited by AngryBug on Jan 5 2014 12:11pm