d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ertelmetlen Poll > Csontmester Topigja Altal Inspiralva
12310Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 3 2014 09:14am
inb4 miért nincs az oldal szar a moderacio jo opcio
inb4 kapok most ezért megint suspit/warnt


szerintem az oldal meg a moderacio is rossz mert az egész arra megy ki hogy 1 ember pénzt keressen, és emiatt náci az egész oldal, postolsz véletlenül egy melbinbót és seggberaknak, értelmetlen suspik/warnok, etc
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 3 2014 09:14am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

szerintem te igazán meghalhatnál agyrákban
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 3 2014 09:15am
Quote (tevetava @ 3 Jan 2014 16:14)
szerintem te igazán meghalhatnál agyrákban


mekkora ontopic first geci
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 3 2014 09:15am
szerintem csak a moderacio szar
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 3 2014 09:15am
Quote (tevetava @ Jan 3 2014 04:14pm)
szerintem te igazán meghalhatnál agyrákban


örömmel reportolom ezt a postot mind itt, mind pmben is :~)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 3 2014 09:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jan 2014 16:15)
örömmel reportolom ezt a postot mind itt, mind pmben is :~)


írod ezt egy olyan topikban, amiben az első postban kifejted, hogy szar az oldal moderációja meg le is nácizod az oldalt
my sides

kvótolom is gyorsan, meg reported is, t4t

Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jan 2014 16:14)
inb4 miért nincs az oldal szar a moderacio jo opcio
inb4 kapok most ezért megint suspit/warnt


szerintem az oldal meg a moderacio is rossz mert az egész arra megy ki hogy 1 ember pénzt keressen, és emiatt náci az egész oldal, postolsz véletlenül egy melbinbót és seggberaknak, értelmetlen suspik/warnok, etc


This post was edited by tevetava on Jan 3 2014 09:17am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 3 2014 09:17am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jan 3 2014 04:15pm)
örömmel reportolom ezt a postot mind itt, mind pmben is :~)


shiiiet, egyik mod sem online, most kinek reportoljam?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 3 2014 09:17am
az oldal jo de a moderacio rossz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 3 2014 09:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jan 2014 16:17)
shiiiet, egyik mod sem online, most kinek reportoljam?


anyádnak, az talán meghallgat :]
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 3 2014 09:19am
Quote (tevetava @ Jan 3 2014 04:16pm)
írod ezt egy olyan topikban, amiben az első postban kifejted, hogy szar az oldal moderációja meg le is nácizod az oldalt
my sides

kvótolom is gyorsan, meg reported is, t4t


és akkor mivan te agyhalott, nem nyilváníthatom ki a véleményem egy nyilvánvalóan defektes dologról? ha még ezért is kapok valamit az csak mégjobban megerősíti hogy szar az egész, de annyira már nem izgat.

de azért élvezem ahogy bőgsz te világ nyomorultja
Go Back To Magyar Topic List
12310Next
Closed New Topic New Poll