Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jan 2014 16:15)
örömmel reportolom ezt a postot mind itt, mind pmben is :~)
írod ezt egy olyan topikban, amiben az első postban kifejted, hogy szar az oldal moderációja meg le is nácizod az oldalt
my sides
kvótolom is gyorsan, meg reported is, t4t
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jan 2014 16:14)
inb4 miért nincs az oldal szar a moderacio jo opcio
inb4 kapok most ezért megint suspit/warnt
szerintem az oldal meg a moderacio is rossz mert az egész arra megy ki hogy 1 ember pénzt keressen, és emiatt náci az egész oldal, postolsz véletlenül egy melbinbót és seggberaknak, értelmetlen suspik/warnok, etc
This post was edited by tevetava on Jan 3 2014 09:17am