Quote (Senee @ 1 Jan 2014 02:09)
anya mire hazaértem megcsinálta nekem a virslirolot már aludt egyszer felkelt 22:00 körül aztán visszafeküdt azota alszik :XD
kocintani se kocintotunk
fater éjfélkor bejött egy pohár borral mondta buék én kolával intettem felé azt ennyi volt a szilveszter :XXD:XDG:XDGHET+53
most bontottam egy sört ha má az is van virslivel jo
azota fater is lefeküdt aludni
itt szol a kisgrofo, töltöm a glorylyukswallow egyik részét jol kiverem a faszom még befejezem a sört meg a virslit azt lehet alszom mert elég fáradt vagyok
holnap ráérsz? találkozzunk