d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Bewok Bazsva Topique
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 31 2013 05:55pm
Gyerwkpezsi ftw
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 31 2013 05:57pm
buli kemény

Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 31 2013 05:57pm
nem latom a kaeyboardom
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Dec 31 2013 06:05pm
ittam egy pohár pezsgőt, megyek aludni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 31 2013 06:06pm
thx but no

esti fehérjém kortyolom
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 31 2013 06:07pm
nem látomo mit írtok XY:DSCASEDGDUFFG
pesgőt iittam :YXCYDFGS

This post was edited by Lacii on Dec 31 2013 06:08pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 31 2013 06:09pm
Quote (Lacii @ 1 Jan 2014 02:07)
nem látomo mit írtok XY:DSCASEDGDUFFG
pesgőt iittam :YXCYDFGS


vergődj még szené
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 31 2013 06:09pm
anya mire hazaértem megcsinálta nekem a virslirolot már aludt egyszer felkelt 22:00 körül aztán visszafeküdt azota alszik :XD
kocintani se kocintotunk
fater éjfélkor bejött egy pohár borral mondta buék én kolával intettem felé azt ennyi volt a szilveszter :XXD:XDG:XDGHET+53
most bontottam egy sört ha má az is van virslivel jo
azota fater is lefeküdt aludni
itt szol a kisgrofo, töltöm a glorylyukswallow egyik részét jol kiverem a faszom még befejezem a sört meg a virslit azt lehet alszom mert elég fáradt vagyok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 31 2013 06:11pm
Quote (Senee @ 1 Jan 2014 02:09)
anya mire hazaértem megcsinálta nekem a virslirolot már aludt egyszer felkelt 22:00 körül aztán visszafeküdt azota alszik :XD
kocintani se kocintotunk
fater éjfélkor bejött egy pohár borral mondta buék én kolával intettem felé azt ennyi volt a szilveszter :XXD:XDG:XDGHET+53
most bontottam egy sört ha má az is van virslivel jo
azota fater is lefeküdt aludni
itt szol a kisgrofo, töltöm a glorylyukswallow egyik részét jol kiverem a faszom még befejezem a sört meg a virslit azt lehet alszom mert elég fáradt vagyok


holnap ráérsz? találkozzunk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 31 2013 06:13pm
Quote (RRC @ Jan 1 2014 12:11am)
holnap ráérsz? találkozzunk


szolsz apukádnak hogy jöjjön el veled mert van egy gonosztevö akit rákéne kötni a maradék rakétára?! xG:XDZE!W
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll