d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Idefigyejjetek NÚbok
12312Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 25 2013 05:09pm
ha leszeditek holnap 7 óráig a l4d 2-t, akkor megkapjátok ingyen véglegesen, csak most széthaltak a steam serverek, úgyhogy majd nézzetek rá később

#dejvdelivers #protip #raczyolan
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 25 2013 05:10pm
#free
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 25 2013 05:11pm
Quote (Saenchai @ 26 Dec 2013 01:09)
ha leszeditek holnap 7 óráig a l4d 2-t, akkor megkapjátok ingyen véglegesen, csak most széthaltak a steam serverek, úgyhogy majd nézzetek rá később

#dejvdelivers #protip #raczyolan


Quote (Anarkin @ 26 Dec 2013 00:51)
jaja

--
btw ingyen van a left4dead2 holnapig (mármint hogy ingyen megszerzed és örökre megmarad asszem)


"old ofc", csak hogy én is ellőhessem már

de azért rosszat quoteoltam :DD

This post was edited by Anarkin on Dec 25 2013 05:12pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 25 2013 05:12pm
Quote (Anarkin @ Dec 26 2013 01:11am)
"old ofc", csak hogy én is ellőhessem már


AZT MÉGIS OLYAN SZAR HELYRE ÍRTAD, HOGY NEM VETTEM ÉSZRE, AZT HA RAJTAD MÚLIK NEM LENNE INGYEN L4D2 KÓPIÁM, AMIRE MÁR RÉGÓTA VÁGYOM


AZT MÉG TÉGED NEVEZNEK TT-NEK
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 25 2013 05:14pm
Nem lehet elrakni későbbre giftbe?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 25 2013 05:16pm
Quote (fahrii @ Dec 26 2013 01:14am)
Nem lehet elrakni későbbre giftbe?


le kell tölteni, különben baszhatod :(
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 25 2013 05:16pm
ingyen se kéne
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 25 2013 05:16pm
Quote (fahrii @ 26 Dec 2013 01:14)
Nem lehet elrakni későbbre giftbe?


barátnőm egyszer megkérdezte kérek-e csokit

mondom "nem.. az az várj! mégis" és eltettem a zsebembe :DD

azóta is ezt hallgatom

Quote (Saenchai @ 26 Dec 2013 01:12)
AZT MÉGIS OLYAN SZAR HELYRE ÍRTAD, HOGY NEM VETTEM ÉSZRE, AZT HA RAJTAD MÚLIK NEM LENNE INGYEN L4D2 KÓPIÁM, AMIRE MÁR RÉGÓTA VÁGYOM


AZT MÉG TÉGED NEVEZNEK TT-NEK


mindjárt lemondok a pcsába :<
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 25 2013 05:18pm
Quote (Anarkin @ Dec 26 2013 01:16am)
barátnőm egyszer megkérdezte kérek-e csokit

mondom "nem.. az az várj! mégis" és eltettem a zsebembe :DD

azóta is ezt hallgatom



mindjárt lemondok a pcsába :<


apámhoz eljött egyszer a gyerekkori haverja, azt apám kérdezte, hogy kér-e egy sört, a pali meg mondta, hogy most nem, mert kocsival van, de elteszi későbbre, azt majd otthon megissza
apám arca elég priceless volt
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 25 2013 05:19pm
http://store.steampowered.com/app/550/

eddig sikerült már eljutnom
Go Back To Magyar Topic List
12312Next
Add Reply New Topic New Poll