Quote (fahrii @ 26 Dec 2013 01:14)
Nem lehet elrakni későbbre giftbe?
barátnőm egyszer megkérdezte kérek-e csokit
mondom "nem.. az az várj! mégis" és eltettem a zsebembe :DD
azóta is ezt hallgatom
Quote (Saenchai @ 26 Dec 2013 01:12)
AZT MÉGIS OLYAN SZAR HELYRE ÍRTAD, HOGY NEM VETTEM ÉSZRE, AZT HA RAJTAD MÚLIK NEM LENNE INGYEN L4D2 KÓPIÁM, AMIRE MÁR RÉGÓTA VÁGYOM
AZT MÉG TÉGED NEVEZNEK TT-NEK
mindjárt lemondok a pcsába :<