d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Napi Gurke
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 18 2013 05:12am
12 órán át tüzes kandallót mutat egy hazai tévé


Az OzoneNetwork televízió kísérleti jelleggel, főműsoridőben sugároz slow TV műfajú műsort.

A minimáltévé (slow TV, lassú tévé) műfajnak lényege, hogy megszakítás nélkül, élőszerűen közvetítenek egy folyamatot, jelen esetben egy magyarországi kandallóban lobogó tűz látványát. A 12 órás, reklámmentes felvételt december 24-én este hattól másnap reggel hatig közvetíti a csatorna.

A műsor első hat órájában nem csak a tűz pattogását lehet hallani, hanem karácsonyi dalokat is adnak majd.

Az OzoneNetwork az Origo Zrt. tévécsatornája.


Quote
ksissy2013-12-18 12:04:28

Múlt héten szerdán leégett a kéményünk, így a kislányommal fűtetlen szobában lakunk. A biztosító se akar fizetni, pénzünk nincs, talán majd a kandalló látványa melegít minket. Hajrá OzoneNetwork!

Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2013 05:13am
Rohogok
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 18 2013 05:17am
Nekem télen kandalló a képernyővédőm.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 18 2013 05:52am
akkor meg is van a szentestei programom
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 18 2013 06:00am
reszkessetek betorok karácsonykor> all
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 18 2013 06:45am
Quote (-joey- @ Dec 18 2013 12:17pm)
Nekem télen kandalló a képernyővédőm.


ez olyan romi
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 18 2013 06:50am
jo lesz ez a plazmatvnek
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 18 2013 08:38am
amúgy szerintem nem is rossz ötlet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 18 2013 08:41am
napi szabika egy nyomorék és még büszke is rá
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2013 08:52am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 18 2013 03:38pm)
amúgy szerintem nem is rossz ötlet


Amugy szerintem se
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll