d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Napi Barsony
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 15 2013 01:19pm
Posztold a battle stationod!
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 15 2013 01:19pm
szervizben van a gep
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 15 2013 01:19pm
majd holnap
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 15 2013 01:20pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 15 2013 01:22pm
vizsgaidőszak alatt inkább nem :D
8 köbméter papír
all over the place
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 15 2013 01:23pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 15 2013 01:23pm
Quote (Anarkin @ Dec 15 2013 08:22pm)
vizsgaidőszak alatt inkább nem :D
8 köbméter papír
all over the place


budipapír

less fap pls
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 15 2013 01:30pm
Quote (Anarkin @ 15 Dec 2013 20:22)
vizsgaidőszak alatt inkább nem :D
8 köbméter papír
all over the place


nekem múlthétig 8 köbméter csak térképekből volt, de az tényleg mindenhol - asztal, föld, ágy, szék, ebédlőasztal, éjjeliszekrény


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 15 2013 01:31pm
Quote (Ghostmasterq @ 15 Dec 2013 20:30)
nekem múlthétig 8 köbméter csak térképekből volt, de az tényleg mindenhol - asztal, föld, ágy, szék, ebédlőasztal, éjjeliszekrény


http://i39.tinypic.com/1z6xz7b.jpg


N1 esernyo broski.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 15 2013 01:32pm
Quote (josheide @ 15 Dec 2013 20:31)
N1 esernyo broski.


yyy, a lámpa is itt van mellette, csak az nem látszik
Go Back To Magyar Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll