d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ugy érzem, Ennek Külön Topicot Kell Nyitnom.
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 2 2013 12:19pm
brutális.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 2 2013 12:19pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 2 2013 12:20pm
ok
Dec 2 2013 12:21pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 2 2013 12:24pm
ma nyitottam 2 topicot, 1 évig elég is volt valószinüleg ;>
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 2 2013 12:38pm
Quote (qkatz @ Dec 2 2013 06:24pm)
ma nyitottam 2 topicot, 1 évig elég is volt valószinüleg ;>


szerintem is
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 2 2013 12:39pm
Quote (qkatz @ Dec 2 2013 07:19pm)
brutális.
http://www.youtube.com/watch?v=OsKHrWiYu4U


nem értek németül, szuperolcsó volt a ps4 vagy ez vmi flashmob v wat
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 2 2013 12:39pm
Quote (Vismajor @ 2 Dec 2013 19:39)
nem értek németül, szuperolcsó volt a ps4 vagy ez vmi flashmob v wat


szimplán most volt a kiadás
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 2 2013 12:40pm
Quote (Vismajor @ 2 Dec 2013 19:39)
nem értek németül, szuperolcsó volt a ps4 vagy ez vmi flashmob v wat


látom angolul se, csak a videó címét kéne elolvasni
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 2 2013 12:40pm
undorítóak az emberek
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll