Quote (Psyclon @ 1 Dec 2013 16:23)
iPad airral szemezek en jelenleg. De nem értek hozza csak megy a telomhoz meg +pár cm a faszomhoz.
Szóval en is kerek tippet hogy mit érdemes most venni

Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 Dec 2013 16:24)
ipad or noob
elsősorban azért kezdtem el utánanézni ennek az egésznek, hogy szüleim ne applet vegyenek, nekik teljesen felesleg szerintem.
Quote (daneeka10 @ 1 Dec 2013 16:23)
nagyapamtol kaptam egy tabletet mert rajott h wifi nelkul semmire se jo, azt olyan szar, hogy miota lemerult az akksi fel se toltottem, amennyi penzt meg adnanak erte azer nem vagyok hajlando utazgatni emg uzletelni
remelem sokat segitettem
thx!
Quote (Anarkin @ 1 Dec 2013 16:23)
hát én nem tudok semmi konkrétat de a t100 eléggé winnek tűnik nekem
windows metrora már azért vannak normális appok, ott van a klasszikus desktop, atom procival bírja egész nap; még ilyen hearthstone vackok is futni fognak rajta, láttam ahogy sc2 is ilyen 20 fps-el elment -- azért androidon ezt megnézném
mi más kell
meg én különben se látom a telefonok / tabletek célját, azon kívül hogy "böngésző", szóval én elfogult vagyok
ja, nekem is tetszik, csak anyám kitalálta, hogy neki húdefontos a 3g, szóval anélkül egyelőre nem akar venni.