d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tablet > Hlap
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2013 09:19am
Hello, tabletet tervezek venni.

10"
~100k körül
net, film, néha játék
legyen elő- és hátlapi kamerája, lehetőleg ne tortasütőforma minőségben
normális felbontás (és olyan hw ofc, ami elviszi)
3g
rendes gariztatás
rendes összeszerelés
normális üzemidő

eddig asus memo pad 10 hd-t néztem, meg asus trasnformer t100-at, de azoknak nincs 3gjük, valakinek van ötlete?

pls aki hozzászól írja meg, hogy tényleg ért-e hozzá, vagy csak úgy hallotta / neki épp bevált egy termék (erre is kíváncsi vagyok, csak azért nem mindegy).

100k nem biztos, lehet hogy több is belefér, de csak ha ár / érték jelentősen javul vele (szüleimnek lesz, szerintem ő igényeiknek elég kéne legyen ennyiért...)

előre is köszönöm szépen a konstruktív hozzászólásokat! (+1re fel)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2013 09:20am
minek
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2013 09:22am
Quote (Rawen @ 1 Dec 2013 16:20)
minek


anyádnak
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 1 2013 09:23am
nagyapamtol kaptam egy tabletet mert rajott h wifi nelkul semmire se jo, azt olyan szar, hogy miota lemerult az akksi fel se toltottem, amennyi penzt meg adnanak erte azer nem vagyok hajlando utazgatni emg uzletelni

remelem sokat segitettem
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 1 2013 09:23am
iPad airral szemezek en jelenleg. De nem értek hozza csak megy a telomhoz meg +pár cm a faszomhoz.
Szóval en is kerek tippet hogy mit érdemes most venni :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 1 2013 09:23am
hát én nem tudok semmi konkrétat de a t100 eléggé winnek tűnik nekem
windows metrora már azért vannak normális appok, ott van a klasszikus desktop, atom procival bírja egész nap; még ilyen hearthstone vackok is futni fognak rajta, láttam ahogy sc2 is ilyen 20 fps-el elment -- azért androidon ezt megnézném
mi más kell

meg én különben se látom a telefonok / tabletek célját, azon kívül hogy "böngésző", szóval én elfogult vagyok

+ ezen fut minden szar, java, ebankok, megszokott appok, billentyűzetes, office, etc

lazán ilyet vennék bármilyen ismerősömnek, ha új kütyüre lenne szükségük

This post was edited by Anarkin on Dec 1 2013 09:27am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 1 2013 09:23am
Quote (daneeka10 @ 1 Dec 2013 16:23)
nagyapamtol kaptam egy tabletet mert rajott h wifi nelkul semmire se jo, azt olyan szar, hogy miota lemerult az akksi fel se toltottem, amennyi penzt meg adnanak erte azer nem vagyok hajlando utazgatni emg uzletelni

remelem sokat segitettem


Pontosan milyen?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 1 2013 09:24am
ipad or noob
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 1 2013 09:25am
Quote (bbaallaaggee @ Dec 1 2013 04:23pm)
Pontosan milyen?


alcatel one touch evo 7, mar ujonnan se er semmit, mondjuk kb 4x nyultak hozza ehhez velem egyutt
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2013 09:28am
Quote (Psyclon @ 1 Dec 2013 16:23)
iPad airral szemezek en jelenleg. De nem értek hozza csak megy a telomhoz meg +pár cm a faszomhoz.
Szóval en is kerek tippet hogy mit érdemes most venni :D


Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 Dec 2013 16:24)
ipad or noob


elsősorban azért kezdtem el utánanézni ennek az egésznek, hogy szüleim ne applet vegyenek, nekik teljesen felesleg szerintem.

Quote (daneeka10 @ 1 Dec 2013 16:23)
nagyapamtol kaptam egy tabletet mert rajott h wifi nelkul semmire se jo, azt olyan szar, hogy miota lemerult az akksi fel se toltottem, amennyi penzt meg adnanak erte azer nem vagyok hajlando utazgatni emg uzletelni

remelem sokat segitettem


thx!

Quote (Anarkin @ 1 Dec 2013 16:23)
hát én nem tudok semmi konkrétat de a t100 eléggé winnek tűnik nekem
windows metrora már azért vannak normális appok, ott van a klasszikus desktop, atom procival bírja egész nap; még ilyen hearthstone vackok is futni fognak rajta, láttam ahogy sc2 is ilyen 20 fps-el elment -- azért androidon ezt megnézném
mi más kell

meg én különben se látom a telefonok / tabletek célját, azon kívül hogy "böngésző", szóval én elfogult vagyok


ja, nekem is tetszik, csak anyám kitalálta, hogy neki húdefontos a 3g, szóval anélkül egyelőre nem akar venni.
Go Back To Magyar Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll