d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szokásos Decemberi Topik > Te Mivel Leped Meg Szeretteidet?
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 1 2013 04:27am
inb4 scooterré lép át a topic, személy szerint szívesen látnék pár ötletet mert elég sirány az ötletgyáram

- édesanyámnak ~ vmi börápoló cucc
- apámnak horgászbot
- bnönek fingom sincs még
- bátyámnak vmi pia gondolom
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2013 04:29am
nővérem mindenkinek megvesz mindent én pedig adok neki pénzt, ez eddig is bevált
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 1 2013 04:31am
meg nem tudom. raadasul apamnak +1 dolgot ki kellene talalni, mert 2 hettel karacsony elott szuletett halaegnek
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 1 2013 04:31am
kiket?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 1 2013 04:32am
Quote (Eoghan @ Dec 1 2013 10:31am)
meg nem tudom. raadasul apamnak +1 dolgot ki kellene talalni, mert 2 hettel karacsony elott szuletett halaegnek


enyém meg január elsején, top kek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2013 04:33am
Quote (rapiddani @ Dec 1 2013 10:32am)
enyém meg január elsején, top kek


enyém január ötödikén
én meg január negyedikén
ja és ádámnak hívnak (karácsonykor ádám és éva névnap)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 1 2013 04:33am
Quote (Eoghan @ 1 Dec 2013 12:31)
meg nem tudom. raadasul apamnak +1 dolgot ki kellene talalni, mert 2 hettel karacsony elott szuletett halaegnek


lol, ugyanez
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 1 2013 04:34am
Quote (xGurke @ Dec 1 2013 10:33am)
enyém január ötödikén
én meg január negyedikén
ja és ádámnak hívnak (karácsonykor ádám és éva névnap)


nekem is karácsonykor van a névnapom )
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2013 04:36am
én csak barátnőmnek veszek ajándékot, de még nem tudom hogy mit, de van annyira jó fej, hogy elmondja majd hogy mit szeretne vagy eljön velem megvenni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 1 2013 04:37am
Quote (rapiddani @ Dec 1 2013 11:34am)
nekem is karácsonykor van a névnapom )


:S:S:S:_S_S:S

Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll