☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Szokásos Decemberi Topik > Te Mivel Leped Meg Szeretteidet?
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 608
Replies: 33
Track Topic
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#1
Dec 1 2013 04:27am
inb4 scooterré lép át a topic, személy szerint szívesen látnék pár ötletet mert elég sirány az ötletgyáram
- édesanyámnak ~ vmi börápoló cucc
- apámnak horgászbot
- bnönek fingom sincs még
- bátyámnak vmi pia gondolom
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#2
Dec 1 2013 04:29am
nővérem mindenkinek megvesz mindent én pedig adok neki pénzt, ez eddig is bevált
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#3
Dec 1 2013 04:31am
meg nem tudom. raadasul apamnak +1 dolgot ki kellene talalni, mert 2 hettel karacsony elott szuletett halaegnek
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#4
Dec 1 2013 04:31am
kiket?
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#5
Dec 1 2013 04:32am
Quote (Eoghan @ Dec 1 2013 10:31am)
meg nem tudom. raadasul apamnak +1 dolgot ki kellene talalni, mert 2 hettel karacsony elott szuletett halaegnek
enyém meg január elsején, top kek
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#6
Dec 1 2013 04:33am
Quote (rapiddani @ Dec 1 2013 10:32am)
enyém meg január elsején, top kek
enyém január ötödikén
én meg január negyedikén
ja és ádámnak hívnak (karácsonykor ádám és éva névnap)
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#7
Dec 1 2013 04:33am
Quote (Eoghan @ 1 Dec 2013 12:31)
meg nem tudom. raadasul apamnak +1 dolgot ki kellene talalni, mert 2 hettel karacsony elott szuletett halaegnek
lol, ugyanez
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#8
Dec 1 2013 04:34am
Quote (xGurke @ Dec 1 2013 10:33am)
enyém január ötödikén
én meg január negyedikén
ja és ádámnak hívnak (karácsonykor ádám és éva névnap)
nekem is karácsonykor van a névnapom )
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#9
Dec 1 2013 04:36am
én csak barátnőmnek veszek ajándékot, de még nem tudom hogy mit, de van annyira jó fej, hogy elmondja majd hogy mit szeretne vagy eljön velem megvenni
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#10
Dec 1 2013 04:37am
Quote (rapiddani @ Dec 1 2013 11:34am)
nekem is karácsonykor van a névnapom )
:S:S:S:_S_S:S
Go Back To
Magyar
Topic List
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact