Hát a kocsiból nem sok maradt.
Quote (Anarkin @ 1 Dec 2013 12:55)
pedig tok jo filmek.. utolso kettot mondjuk nem lattam
Az egyetlen film amin képes vagyok bealudni, egyrész dögunalmast, hosszú és a tompa motorhang simán bealtat.
A 4nek (bár faszom sincs tisztában már azzal h melyik melyik) kb 3x futottam neki mire végigértem (de lehet végig se értem), az 5.en is bealudtam (fél óra alatt kb), a 6.at csak akkor veszem elő ha nem tudok aludni legközelebb.
This post was edited by fahrii on Dec 1 2013 04:59am