Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 30 2013 11:41am)
kurvara van ra topic, reportoltam is a faszba.
ezzel sokat segítettél :DSA fasszopó...
A jövőben örülnék neki ha olyan posztolna aki ért hozzá és segítene.
Quote (TrollBoss @ Nov 30 2013 11:44am)
gecire az első topic itt, előrébb már kurvára nem is lehetne
a faszom beleverem a fajtádba aki inkább löki a faszságot minthogy válaszolna a kérdésre mi a retkes faszért írsz ha nem a témához szólsz hozzá te pöcs?
mert szerintem kurvára nem azt kérdeztem hogy van e rá topic vagy sem.
This post was edited by Resouler on Nov 30 2013 03:48am