d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kéne 1 Kis Help > Videókártya/hardware
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Nov 30 2013 03:35am
nos érdekelne hogy mi lehet a baja ha nem ismeri fel a gép a slot müködik mert kap áramot a ventillátor ami a vidkarin van.
külsérelmi nyom nincs rajta.

és ezt a kártyát használtam előtte is.

Quote (Ghostmasterq @ Nov 30 2013 11:37am)
van rá topique


akkor majd 1 mod áthelyezi , nem ismerhetek minden topicot a forumon.

This post was edited by Resouler on Nov 30 2013 03:38am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2013 03:37am
van rá topique
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 30 2013 03:39am
"a slot müködik mert kap áramot a ventillátor ami a vidkarin van."

nevettem

tap
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Nov 30 2013 03:40am
Quote (ecneB @ Nov 30 2013 11:39am)
"a slot müködik mert kap áramot a ventillátor ami a vidkarin van."

nevettem

tap


johát bakker honnantudjam nemértek a hardware hez azért kérdezem...
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 30 2013 03:41am
kurvara van ra topic, reportoltam is a faszba.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 30 2013 03:44am
Quote (Resouler @ Nov 30 2013 10:35am)
nos érdekelne hogy mi lehet a baja ha nem ismeri fel a gép a slot müködik mert kap áramot a ventillátor ami a vidkarin van.
külsérelmi nyom nincs rajta.

és ezt a kártyát használtam előtte is.



akkor majd 1 mod áthelyezi , nem ismerhetek minden topicot a forumon.


gecire az első topic itt, előrébb már kurvára nem is lehetne
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Nov 30 2013 03:45am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 30 2013 11:41am)
kurvara van ra topic, reportoltam is a faszba.


ezzel sokat segítettél :DSA fasszopó...


A jövőben örülnék neki ha olyan posztolna aki ért hozzá és segítene.

Quote (TrollBoss @ Nov 30 2013 11:44am)
gecire az első topic itt, előrébb már kurvára nem is lehetne


a faszom beleverem a fajtádba aki inkább löki a faszságot minthogy válaszolna a kérdésre mi a retkes faszért írsz ha nem a témához szólsz hozzá te pöcs?

mert szerintem kurvára nem azt kérdeztem hogy van e rá topic vagy sem.

This post was edited by Resouler on Nov 30 2013 03:48am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2013 03:51am
máté biztos segitene
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 30 2013 03:54am
:D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 30 2013 04:03am
Quote (Resouler @ 30 Nov 2013 11:45)
ezzel sokat segítettél :DSA fasszopó...


A jövőben örülnék neki ha olyan posztolna aki ért hozzá és segítene.



a faszom beleverem a fajtádba aki inkább löki a faszságot minthogy válaszolna a kérdésre mi a retkes faszért írsz ha nem a témához szólsz hozzá te pöcs?

mert szerintem kurvára nem azt kérdeztem hogy van e rá topic vagy sem.


könnyecskék
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll