d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
12318Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2013 03:33pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2013 03:38pm
a faszi is szarrago.
meg a picsak is, akik ezen kibuknak.
az egesz tortenet no comment

vhol irtak is, hogy rendes helyen mindenki ugyannyit fizet, es ez igaz is.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 25 2013 03:39pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 25 2013 03:38pm
Fizessenek a nok is, en egyetertek a kezdemenyezessel.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 25 2013 03:40pm
igazából leszarom, de szerintem nyugodtan fizethetnek a nők is

This post was edited by ecneB on Nov 25 2013 03:40pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 25 2013 03:40pm
Quote
A Doboz azzal védekezett, hogy ha a nők is sorban állnának, fellöknék őket a férfiak.


???
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 25 2013 03:41pm
Ja es undoritonak tartom amit Sebestyen Balazs rendezett erre. Jobb helyeken most kereshetne uj allast.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2013 03:41pm
Wat

Komolyan mindenki egyetért ezzel az egésszel?!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 25 2013 03:42pm
szerintem nyugodtan fizethetnek ők is

akik meg a párjukkal mennek szórakozni úgy is megveszik a jegyet a barátnőjüknek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 25 2013 03:43pm
Quote (bbaallaaggee @ 25 Nov 2013 22:41)
Wat

Komolyan mindenki egyetért ezzel az egésszel?!


A csapbol is a noi egyenjogusag folyik nagyon regota.

Az egyenlo joggal egyenlo kotelezettsegek is jarnak.

Ezt majd kifejtem jobban holnap, de most almos vagyok.

This post was edited by josheide on Nov 25 2013 03:44pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 25 2013 03:46pm
Quote (bbaallaaggee @ 25 Nov 2013 22:41)
Wat

Komolyan mindenki egyetért ezzel az egésszel?!


inb4 "jólvan, itt csak impotens nyomorék 14évesek vannak"

na mindjárt olvasom.

This post was edited by Nerz8 on Nov 25 2013 03:46pm
Go Back To Magyar Topic List
12318Next
Add Reply New Topic New Poll