d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ki Megy Erre?
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2013 08:43am
https://www.facebook.com/tolvajkergetok/posts/538663552892796

für die lulz


shiet mostjut eszembe hogy nemakartam neki topicot nyitni, cask a caretopicba postolni

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 22 2013 08:44am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 22 2013 08:46am
shiet
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2013 08:49am
nemtudom miert nyitottam neki topicot
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 22 2013 08:54am
Majd csináljatok belőle pls posztot, mert barátnőmmel repülünk holnap és épp az imént magyaráztam el neki a szitut, és teljesen nem érti ez hogy lehetséges(finn a szentem) viszont én sem tudtam neki megmondani. De a posztot leforditanám majd neki ""köszi


Xdddddddddddddddd

Amugy ez srsly mi a fasz, hogy csak ugy bemennek valakinek a hazaba
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 22 2013 08:56am
Quote (putincykavodka @ 22 Nov 2013 14:54)
Majd csináljatok belőle pls posztot, mert barátnőmmel repülünk holnap és épp az imént magyaráztam el neki a szitut, és teljesen nem érti ez hogy lehetséges(finn a szentem) viszont én sem tudtam neki megmondani. De a posztot leforditanám majd neki ""köszi


Xdddddddddddddddd

Amugy ez srsly mi a fasz, hogy csak ugy bemennek valakinek a hazaba


Mondom megnézem hogy ez vismajor-e.
Igen, ez vismajor.
A fejemet fogdosom a kezecskémmel.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2013 08:59am
Quote (putincykavodka @ Nov 22 2013 03:54pm)
Majd csináljatok belőle pls posztot, mert barátnőmmel repülünk holnap és épp az imént magyaráztam el neki a szitut, és teljesen nem érti ez hogy lehetséges(finn a szentem) viszont én sem tudtam neki megmondani. De a posztot leforditanám majd neki ""köszi


Xdddddddddddddddd

Amugy ez srsly mi a fasz, hogy csak ugy bemennek valakinek a hazaba


Quote (Smat @ Nov 22 2013 03:56pm)
Mondom megnézem hogy ez vismajor-e.
Igen, ez vismajor.
A fejemet fogdosom a kezecskémmel.


gecire visítok, "finn a szentem", ez nem lehet igaz
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 22 2013 09:00am
Quote (Smat @ Nov 22 2013 04:56pm)
Mondom megnézem hogy ez vismajor-e.
Igen, ez vismajor.
A fejemet fogdosom a kezecskémmel.


Xd, direkt nem masoltam be a komment szerzojet, hogy vajon kitalaljatok e

De ez meg mindig nem ertem hogy lehetseges, hogy ciganyok csak ugy bemennek egy lakasba es ottmaradnak wtf
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 22 2013 09:03am
miért
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2013 09:03am
tfw én nem találom vismajor postját
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2013 09:04am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2013 17:03)
tfw én nem találom vismajor postját


Go Back To Magyar Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll