Quote (putincykavodka @ Nov 22 2013 03:54pm)
Majd csináljatok belőle pls posztot, mert barátnőmmel repülünk holnap és épp az imént magyaráztam el neki a szitut, és teljesen nem érti ez hogy lehetséges(finn a szentem) viszont én sem tudtam neki megmondani. De a posztot leforditanám majd neki ""köszi
Xdddddddddddddddd
Amugy ez srsly mi a fasz, hogy csak ugy bemennek valakinek a hazaba
Quote (Smat @ Nov 22 2013 03:56pm)
Mondom megnézem hogy ez vismajor-e.
Igen, ez vismajor.
A fejemet fogdosom a kezecskémmel.
gecire visítok, "finn a szentem", ez nem lehet igaz