Quote (Cpt_Ghost @ 9 Nov 2013 17:53)
sztem egyszer kopogj at, h minden rendben van-e, ha mar tudod hogy nez ki a gyerek akkor egyszer probald meg elcsipni es beszelni vele, hogy mondja el, hogy verik-e vagy valami, ha elmondja, akkor mondd neki, hogy tudsz segiteni, csak elkell mondania a csaladsegitos nepeknek is, aztan utanna hivd sztem oket ki.
Úgy meg be fogják rakni nevelőintézetben, ami lehet, hogy sokkal rosszabb lesz számára, mint az üvöltő anyját hallgatni.
Btw nekem nem is egyszer voltak ilyen szomszédaim és én is hasonlókon gondolkoztam mindig, mivel nekem sem volt kifejezetten könnyű gyerekkorom. ^^