d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 100k Lesz A Minimálbér
12315Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2013 01:22am
Gogo dolgozni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2013 01:23am
100k ezer
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 6 2013 01:24am
100k ezer
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,162.16
Nov 6 2013 01:25am
inkabb mindenki jarjon 40 eves koraig allamilag tamogatott szakra, az a divat ugy is
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 6 2013 01:29am


This post was edited by Lacii on Nov 6 2013 01:33am
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 6 2013 01:50am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 6 2013 03:15am
nyilván akik ott ülnek, még nem tanultak közgazdaságtan alapjait, és azért csinálják ezt.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 6 2013 03:16am
Quote (jarabekg @ 6 Nov 2013 10:15)
nyilván akik ott ülnek, még nem tanultak közgazdaságtan alapjait, és azért csinálják ezt.


neked kene dolgozzanak, mindenkinek jobb lenne
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 6 2013 03:20am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 6 2013 10:16am)
neked kene dolgozzanak, mindenkinek jobb lenne


ennyi penzert csak kevesebbet tudok dolgoztatni, mint ha kevesebb lenne a minimálbér, és ez az gond
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2013 03:35am
Quote (jarabekg @ Nov 6 2013 09:20am)
ennyi penzert csak kevesebbet tudok dolgoztatni, mint ha kevesebb lenne a minimálbér, és ez az gond


le kéne vinni 30 ezerre és akkor dupla annyit tudnál dolgoztatni
Go Back To Magyar Topic List
12315Next
Add Reply New Topic New Poll