d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Don't Starve
12321Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 27 2013 05:14pm
jatek :>

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 27 2013 05:17pm
szedem ty
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 27 2013 05:19pm
elmajomkodtam vele pár napot, aztán ilyen fura vonalak lettek a monitoron közben, leszedtem, azóta nem tudom feltenni :D de nagyon jó amúgy

és 2.5k
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 27 2013 05:20pm
szia bajcli!
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 27 2013 05:22pm
énis játszottam vele, nekem is tetszett !
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 27 2013 05:27pm
Quote (H4xooR @ 28 Jun 2013 01:20)
szia bajcli!


haj!

Quote (Jancsipapa @ 28 Jun 2013 01:19)
elmajomkodtam vele pár napot, aztán ilyen fura vonalak lettek a monitoron közben, leszedtem, azóta nem tudom feltenni :D de nagyon jó amúgy

és 2.5k


Quote (takii @ 28 Jun 2013 01:22)
énis játszottam vele, nekem is tetszett !


nemtom, mer most talaltam, most neztem korbe, mi jelent meg mostanaban...

de mivel nem lattam rola topikot meg semmit, gondoltam, behanyom, hatha tetszik meg par embernek
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 27 2013 06:44pm
kurvajo game csak nehéz az adventure mode :(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 27 2013 07:14pm
életet mi tölt? harcoltam pár zümivel aztán leszedték, bementem a wormhole-ba onnan is elszaladtam mikor jött a pók koma, de kezd kevés lenni :D





szegény nyuszi



raaawr!

jó a pókot lehet nem kellett volna megenni.

This post was edited by Anarkin on Jun 27 2013 07:37pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 27 2013 10:19pm
Sokat baszakodtam vele, de amikor már azt hiszed király vagy puff meghalsz. Egy idő után elég frusztráló.

Ja és még figyelned kell a sanity levedre is, utána meg winter is coming és mégnehezebb lesz. :DD

This post was edited by ElCapitano on Jun 27 2013 10:21pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 28 2013 02:47am
Quote (Anarkin @ Jun 28 2013 02:14am)
életet mi tölt? harcoltam pár zümivel aztán leszedték, bementem a wormhole-ba onnan is elszaladtam mikor jött a pók koma, de kezd kevés lenni :D

http://4.ii.gl/SSzk0_.png

http://3.ii.gl/IIAAjJ.png

szegény nyuszi

http://1.ii.gl/zW2EKU.png

raaawr!

jó a pókot lehet nem kellett volna megenni.


http://dont-starve-game.wikia.com/wiki/Food

ott egy tablazat, erdemes mindent megsütni mielott megeszed mert sok kaja kb lofaszt sem healel ha nyers
Go Back To Magyar Topic List
12321Next
Add Reply New Topic New Poll