Quote (H4xooR @ 28 Jun 2013 01:20)
szia bajcli!
haj!
Quote (Jancsipapa @ 28 Jun 2013 01:19)
elmajomkodtam vele pár napot, aztán ilyen fura vonalak lettek a monitoron közben, leszedtem, azóta nem tudom feltenni

de nagyon jó amúgy
és 2.5k
Quote (takii @ 28 Jun 2013 01:22)
énis játszottam vele, nekem is tetszett !
nemtom, mer most talaltam, most neztem korbe, mi jelent meg mostanaban...
de mivel nem lattam rola topikot meg semmit, gondoltam, behanyom, hatha tetszik meg par embernek