és egyébként úgy szoktam csinálni, hogy a ruháimat kint hagyom a wc helyiségen kívül, mert különebn azok is tiszta büdösök lennének
az a baj, hogy én elég sokáig ülök felette mert ha már nem is jön semmi akkor is sokszor van olyan érzésem, hogy még nem végeztem, ami arra késztet, hogy tovább üljek ott
mondjuk már sokszor úgy csinálom, hogy kinyomom, lehúzom és visszaülök a maradékkal kínlódni