d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
12323Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 14 2012 12:25pm
Erdekes sorozat, Tomcatek csinaljak es biciklitolvajokat illetve orgazdakat kapnak el.



bar kicsit regi, talan meg van aki nem latta.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 14 2012 12:26pm
mar volt /careban nem?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 14 2012 12:27pm
nézem

ez jóez ty

This post was edited by cowding on Dec 14 2012 12:33pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 14 2012 12:34pm
Quote (cowding @ 14 Dec 2012 20:27)
nézem

ez jóez ty


np, a kesobbi reszek meg izgalmasabbak - egyre gyakorlottabb a csapat meg egyre furcsabb pofakat is elkapnak.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 14 2012 12:36pm
Quote (josheide @ 14 Dec 2012 19:34)
np, a kesobbi reszek meg izgalmasabbak - egyre gyakorlottabb a csapat meg egyre furcsabb pofakat is elkapnak.


en is nezem btw fasza
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 14 2012 12:44pm
leszek ena rosszmaju pesti:

es veletlenul sem azt a helymeghatarozos cuccot keszito ceget reklamozzak
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 14 2012 12:45pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 14 2012 12:49pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 14 Dec 2012 20:44)
leszek ena  rosszmaju pesti:

es veletlenul sem azt a helymeghatarozos cuccot keszito ceget reklamozzak


Tomcat ilyen szempontbol az egyik legkorrektebb ember. Ha tamogattak a kezdemenyezest, akkor valami reklamot imo siman megerdemelnek.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 14 2012 12:52pm
Quote (josheide @ Dec 14 2012 07:49pm)
Tomcat ilyen szempontbol az egyik legkorrektebb ember. Ha tamogattak a kezdemenyezest, akkor valami reklamot imo siman megerdemelnek.


Tomcatrol nem tudok semmit kb

Lehet rosszul helyezem magamba egy kategoriaba a budahazival.

otis rengeteg ismerosom dicseri h milyen fasza gyerek, en ismerem szemelesen es egeszen mas velemenyem van rola.



amugy a rosszmajuskodas probalt ironikus lenni, ennyi boven belefer
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 14 2012 12:59pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 14 Dec 2012 20:52)
Tomcatrol nem tudok semmit kb

Lehet rosszul helyezem magamba egy kategoriaba a budahazival.

otis rengeteg ismerosom dicseri h milyen fasza gyerek, en ismerem szemelesen es egeszen mas velemenyem van rola.



amugy a rosszmajuskodas probalt ironikus lenni, ennyi boven belefer


Tomcat is a radikalisabb oldalra rakhato, de talan a legnormalisabb figuraja annak a szcenanak. Sokaig olvastam a blogjat anno.
Go Back To Magyar Topic List
12323Next
Add Reply New Topic New Poll