Quote (josheide @ Dec 14 2012 07:49pm)
Tomcat ilyen szempontbol az egyik legkorrektebb ember. Ha tamogattak a kezdemenyezest, akkor valami reklamot imo siman megerdemelnek.
Tomcatrol nem tudok semmit kb
Lehet rosszul helyezem magamba egy kategoriaba a budahazival.
otis rengeteg ismerosom dicseri h milyen fasza gyerek, en ismerem szemelesen es egeszen mas velemenyem van rola.
amugy a rosszmajuskodas probalt ironikus lenni, ennyi boven belefer