Quote (RussianCrockodile @ 6 Aug 2011 11:13)
elmennék egy ilyenre :c
En is. Vagy barmi ilyen invitationalra, amit nagyobb ceg rendez illetve tamogat. Meg Blizzconra akarok meg majd valamikor kijutni :}
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 11:14)
hát pedig nem nehéz

Ezt nem kommentalnam...
This post was edited by Moonflow on Aug 6 2011 04:15am