d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Srácok Avg-t Hol Lehet Leállítani ??
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 12 2011 03:43pm
help pls....
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 12 2011 03:44pm
feladatkezelő
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 12 2011 03:48pm
a powergombbal a pcden
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 12 2011 03:49pm
Start -> leállítás
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 12 2011 03:49pm
igen
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 12 2011 03:50pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 12 2011 11:48pm)
a powergombbal a pcden



de most minek írod ide a baromságaid?senki sem kiváncsi rá.... komolyan mire jó ez, fejtsd már ki légyszives..
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 12 2011 03:50pm
[MP3]http://img695.imageshack.us/img695/3932/toadchar.jpg[/MP3]
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 12 2011 03:54pm
Quote (Salvador @ Jul 12 2011 09:50pm)
de most minek írod ide a baromságaid?senki sem kiváncsi rá.... komolyan mire jó ez, fejtsd már ki légyszives..

ő hadvezér.
már 4 éves korában kívülről tudta a rambó trilógiát (tststs öeee tstststs előreeeee)
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 12 2011 03:56pm
Quote (Senee @ Jul 12 2011 11:54pm)
ő hadvezér.
már 4 éves korában kívülről tudta a rambó trilógiát (tststs öeee tstststs előreeeee)


:lol:
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 12 2011 04:05pm
Quote (ODDSAC @ Jul 12 2011 11:56pm)
:lol:


:\
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll