Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 02:59am)
őszintén szólva, hidegen hagy

ez a sub már évek óta egy kalap kaki, ezt mindenki tudja

Attól még 1 aktív magyar réteg van itt : )
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 9 2011 03:04am)
ha a 10 %ot te kepviseled en szivesen maradok atlagon aluli.
Szerintem én itt SOHA-SENKINEK nem ártottam, sőt inkább voltam hasznos tagja a közösségnek mint az a 90%.
This post was edited by LindaPpP on Mar 8 2011 07:08pm