d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gondolkodós
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 4 2011 01:48am
Hogyha elmenne hozzád vmi UFO, aki tud teleportálni, és megkérne téged arra, hogy mutasd meg mi a legszebb a világon, hova vinnéd el? Hegyek, tavak, vagy nem is tájra gondolsz, hanem eseményre, napkelte, cseppkő?
Kíváncsi vagyok az ötleteitekre
most afk vasárnap re
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 4 2011 01:51am
gondolgondolgondol
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 4 2011 02:25am
elvinném susanhoz
aztán kiküldeném az ufot.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 4 2011 02:54am
megmutatnám neki a farkam, aztán csapnánk egy orgiát.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 4 2011 03:01am
Quote (Vismajor @ Mar 4 2011 07:48am)
Hogyha elmenne hozzád vmi UFO, aki tud teleportálni, és megkérne téged arra, hogy mutasd meg mi a legszebb a világon, hova vinnéd el? Hegyek, tavak, vagy nem is tájra gondolsz, hanem eseményre, napkelte, cseppkő?
Kíváncsi vagyok az ötleteitekre
most afk vasárnap re


forest of caldavar
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Mar 4 2011 05:33am
grand kanyon meg macsu picsu, meg ilyen helyek, ahova magamtol nem jutnék el :)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 4 2011 05:42am
Quote (Vismajor @ 4 Mar 2011 09:48)
Hogyha elmenne hozzád vmi UFO, aki tud teleportálni, és megkérne téged arra, hogy mutasd meg mi a legszebb a világon, hova vinnéd el? Hegyek, tavak, vagy nem is tájra gondolsz, hanem eseményre, napkelte, cseppkő?
Kíváncsi vagyok az ötleteitekre
most afk vasárnap re


pina
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 4 2011 06:40am
adnék neki egy kis trinyót
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 4 2011 06:41am
Quote (Fanka @ 4 Mar 2011 13:33)
grand kanyon meg macsu picsu, meg ilyen helyek, ahova magamtol nem jutnék el :)


tehát akkor nem is neki akarnád megmutatni hanem magadnak. deszemét
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Mar 4 2011 06:43am
Quote (RedBlueDevils @ 4 Mar 2011 13:41)
tehát akkor nem is neki akarnád megmutatni hanem magadnak. deszemét


igyvan
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll