d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Hifi
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 06:36pm
Sziasztok skacok!

Venni akarok egy új hifit úgy 20-30-40ezer HUFért, hogyan válasszam ki a legjobbat? Vagy mindegyik ugyanolyan? Melyik a legjobb márka ilyen kategóriában? Bármilyen tippet megköszönnék.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 06:36pm
nemhasználok hifit
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 3 2010 06:39pm
zsir uj sony eric sony
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 06:46pm
Quote (dihep @ Nov 4 2010 01:39am)
zsir uj sony eric sony


Mi? Sony ericsson?
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 01:36am)
nemhasználok hifit


Ez ki az istent érdekel?
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 06:48pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 02:46)
Mi? Sony ericsson?


Ez ki az istent érdekel?


és az hogy te mit mennyiért akarsz venni?
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 06:50pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 01:48am)
és az hogy te mit mennyiért akarsz venni?


Segítséget kértem te majom, nem kijelentettem egy majdnem irreleváns faszságot, mint te.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 3 2010 06:50pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 3 2010 12:48pm)
és az hogy te mit mennyiért akarsz venni?


senkit

Quote (LantosErebos @ Nov 3 2010 12:50pm)
Segítséget kértem te majom, nem kijelentettem egy majdnem irreleváns faszságot, mint te.


relax :'DD

This post was edited by Locy on Nov 3 2010 06:53pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 06:50pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 02:50)
Segítséget kértem te majom, nem kijelentettem egy majdnem irreleváns faszságot, mint te.


akkoris leszarom :D
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 06:52pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 01:50am)
akkoris leszarom :D


Értem, ezek szerint te vagy itt a helyi retardált.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 06:53pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 02:52)
Értem, ezek szerint te vagy itt a helyi retardált.


nem. de leszarom a nyomorod :D és sztem még nagyon sokan rajtam kívül itt hunon..
ha nem, akkor ciki
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll