d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sokadik Hunsub Sig Verseny!
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 29 2010 02:59pm
Üdv!
Ezennel meghirdetem a sokadik hunsub sig battlet!
A verseny tétje erős 199,97 fórumarany!

Nos.

Ezt a képet szeretném úgy,hogy a vikingbácsi felső része látszódjon a zászlóval együtt.
A zászlón a finn színeket szeretném http://www.33ff.com/flags/XL_flags/Finland_flag.gif). A fehér rajta legyen kicsit szürkésebb,és az se baj,ha hosszabítatok a zászlón.
A kép maga sötét kékes legyen,és a hozzá tartozó háttér,stb is (kb ilyesmi témájú/színvilágú http://zenemagazin.com/wp-content/uploads/2009/10/ensiferum-from-afar.jpg) Ha nem jó a színválasztás, természetesen rátok bízom.
A nevemet szeretném rá, kb olyan típussal,mint az Ensiferum Logo.
A sig végét, amerre a zászló lóg,szeretném,ha üresen hagynátok(úgy,hogy eltűnjön az ottani rész[pop-out vagy hogy nevezik])
A havas téma maradhat, lehet rajta néhány +hópehely

Eddig Söndör van versenyben !
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 29 2010 03:00pm
Én vesztettem.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 29 2010 03:00pm
Gl
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2010 03:12pm
Fezmin nyert. küld el neki az fgt.
topic closed.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 29 2010 03:13pm
Ha jó lesz a sig, rádobok egy extra 100ast.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Sep 29 2010 03:14pm
Nem tudok jól PSelni, de azért csinálok valamit holnap!
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 29 2010 03:15pm
Quote (Aston @ 29 Sep 2010 22:14)
Nem tudok jól PSelni, de azért csinálok valamit holnap!


Ha nekem is teccetőssel nyersz, legalább családban marad.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 29 2010 03:17pm
Majd megpróbálkozom vele! :) ( free ofc, nn fg )
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Sep 29 2010 03:24pm
Quote (Oberon_os @ 29 Sep 2010 22:15)
Ha nekem is teccetőssel nyersz, legalább családban marad.


Nem is más miatt jelentkezem a dologra.
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
Sep 29 2010 10:54pm
na majd suli után összedobok valamit
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll